İsimde kararsızlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde İremdamla66 tarafından oluşturulan İsimde kararsızlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,282 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı İsimde kararsızlık
Konbuyu başlatan İremdamla66
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

İremdamla66

Kayıtlı Üye
rank
Eşim Bi türlü orta yolu bir türlü bulamadık onunkileri ben benim bulduğum isimleri o istemiyor ben tamam o olsun diyorum bu seferde net bişi demiyor cildiricam 😂😂

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
oğlumun ismini eşim koydu kızımın isminide ben seçtim yoksa omu bumu derken çocuk adsz kalacaktı 😅😅😅

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Eşim Bi türlü orta yolu bir türlü bulamadık onunkileri ben benim bulduğum isimleri o istemiyor ben tamam o olsun diyorum bu seferde net bişi demiyor cildiricam 😂😂
Bizde aynı şeyi yaşamıştık beğendiğimiz isimler vardı kombinasyon yaptık 3 onunn beğendiği 3 benim beğendiğim kura çektik onunki çıktı bende ağlamaya başladım istemiyorum doğurmakta istemiyorum diye 😂😂😂 benim istediğim oldu 😂😂

Zümrüş

Kayıtlı Üye
rank
O konuda eşimin hakkını asla yiyemem Allah razı olsun kocamdan . ilk kızımın isminide ben koydum şimdi 2. Olacaksa Allah izin verirse kız onun isminide bana sen koy dedi . Oğlumuz olsaydı rahmetli kayınpederimin ismi olacaktı ama nasip değilmiş . Rabbim kızlarıma sizin evlatlarınınzla birlikte uzun ömürler versin inşAllah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar