Sorum var Islak mendil

• Konbuyu başlatan Züleyha 1
  • Toplam 18 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Züleyha 1 tarafından oluşturulan Islak mendil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,065 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Islak mendil
Konbuyu başlatan Züleyha 1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar benim ağustos sonu eylül başı doğum gözüküyor ıslak mendil ne önerirsiniz şimdiden alayım diyorum siz ne kullanıyorsunuz teşekkürler
Canım ben ıslak mendili yıkayıp kutuya koyuyorum öyle kullanıyorum bebeğime oyuzden hangisi uygun denk gelirse onu alıyorum aklında fikir olsun🤗😘

Cnm çocuklarım

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben ıslak mendili yıkayıp kutuya koyuyorum öyle kullanıyorum bebeğime oyuzden hangisi uygun denk gelirse onu alıyorum aklında fikir olsun🤗😘
Cnm napiyrsn bebgin nasıl gazı varmı hala bnm uygulamiyi kızım sildi yeni indirdm başka isim kullandım hatirlarsan eğer bebeğimin adı Yahya aramızda bi ğün vardı🥰😘

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba arkadaşlar benim ağustos sonu eylül başı doğum gözüküyor ıslak mendil ne önerirsiniz şimdiden alayım diyorum siz ne kullanıyorsunuz teşekkürler
Ben temizleme pamuğu kullanıyorum 1 seneye yakındır doğduğundan beri ıslak mendil hiç kullanmadım etrafımdakiler e bebek baby me kullanıyorlar memnunlar canım illaki ıslak mendil kullanıcam diyorsan da yıka kullan piyasadakilerin hiçbiri masum değil hepsi kimyasal

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Cnm napiyrsn bebgin nasıl gazı varmı hala bnm uygulamiyi kızım sildi yeni indirdm başka isim kullandım hatirlarsan eğer bebeğimin adı Yahya aramızda bi ğün vardı🥰😘

Oyyy canımmm iyiyim sen nasılsın evet hala devam ediyor gazımız maalesef 😖Bi bitseydi hayırlısıyla sizde durumlar nasıl 😍

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Islak mendil aldım dalının kini ama ben kullanmıyorum bir sürü stokta yaptım sonradan aklıma geldi ben sadece yıkıyorum popolarini alışkanlık olmuş ama oğlumda ben gizli gizli kullandım ıslak mendil dalının kini ay çok güzel o tabiki sen bilirsin gizli kullanmamın sebebi babam ayar oluyor hiç sevmez o yüzden

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar