Sorum var İstanbul başakşehir çam sakura hastanesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Burcuu tarafından oluşturulan İstanbul başakşehir çam sakura hastanesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,869 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İstanbul başakşehir çam sakura hastanesi
Konbuyu başlatan Burcuu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Burcuu

Hanifeelif

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben o hastaneye gidiyorum orada doğum yapacağım benim arkadaşım Ekimde Sezeryan doğum yaptı Çok memnun kaldı ve çok güzel hastane dedi ben bile muayene almaya gidiyorum çok memnunum Çok temiz ve çok güzel

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben o hastaneye gidiyorum orada doğum yapacağım benim arkadaşım Ekimde Sezeryan doğum yaptı Çok memnun kaldı ve çok güzel hastane dedi ben bile muayene almaya gidiyorum çok memnunum Çok temiz ve çok güzel
Hangi doktora gidiyorsun canım randevu bulabiliyor musun doktorunun adı ne canım

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Canım Bazen randevu bulamıyorum sık sık mehreseye giriyorum gittim hep aynı Doktor olmuyor yok bulamıyorum değişik Doktorlar oluyor bazen
Anladım canım benim kendi doktorum hastaneden ayrıldı bende hasttnee arıyorum şimdi 33 hafta 3 günlük oldum erken doğum riskim var napcam bilmiyorum

Hanifeelif

Kayıtlı Üye
rank
Anladım canım benim kendi doktorum hastaneden ayrıldı bende hasttnee arıyorum şimdi 33 hafta 3 günlük oldum erken doğum riskim var napcam bilmiyorum
Canım işte hastane sana tavsiye ederim Gerçekten çok memnunum Kübra Irmak var akın varlık var ben bu Doktorlarda Muayene oldum memnun kaldım canım Doğrudur randevu bulmak da zor oluyor ama ben sık sık giriyorum

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Canım işte hastane sana tavsiye ederim Gerçekten çok memnunum Kübra Irmak var akın varlık var ben bu Doktorlarda Muayene oldum memnun kaldım canım Doğrudur randevu bulmak da zor oluyor ama ben sık sık giriyorum
Bunlara bende Bi bakıyım canım belki düşer randevu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bide hangi poliklinik seçilecek canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bide hangi poliklinik seçilecek canım

Son düzenleme:

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Sağlıkla hayırlısyla Allah'ım kucagina almayı nasip etsin 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar