İstanbul Kadın Doğum Doktoru Öneri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan İstanbul Kadın Doğum Doktoru Öneri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 211 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı İstanbul Kadın Doğum Doktoru Öneri
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep41

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Anneler birde ben küçük bir ricada bulunmak istiyorum istanbul Avrupa yakasında özel olmayacak devlet hastanesinde bildiğiniz iyi bir kadın doğum doktoru var ise yardımcı olursanız çok mutlu olurum düşük yaptığımdan ötürü araştırılması için iyi bir hastane ve doktora ihtiyacım var özel olmasını istemiyorum bu zamana kadar gittiklerim hayal kırıklığı...

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Anneler birde ben küçük bir ricada bulunmak istiyorum istanbul Avrupa yakasında özel olmayacak devlet hastanesinde bildiğiniz iyi bir kadın doğum doktoru var ise yardımcı olursanız çok mutlu olurum düşük yaptığımdan ötürü araştırılması için iyi bir hastane ve doktora ihtiyacım var özel olmasını istemiyorum bu zamana kadar gittiklerim hayal kırıklığı...
Canım bende dıyarbakırdan geldim İstabulda doğum yapıcam beylikdüzü devlet hastanesini önerdiler bugün gittim kontrole baya sıra vardı ya beylikdüzü yada mimar Sinan randevu al memnun kaldığına devam edersin beylikdüzü düzü araştırma hastanesi zaten ilk ona git bence

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar