Sorum var İyi akşamlarr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💜Bir prenses bir prens a tarafından oluşturulan İyi akşamlarr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 386 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İyi akşamlarr
Konbuyu başlatan 💜Bir prenses bir prens a
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Ani

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün 34 haftalık oldum tam bu zamanlarda bebeğimin kilo aldığı zmn ama benim iştahım kesildi nereydse hiç bir şey yemk istemiyorum ve mide bulantım oluyo bazen ne yapmam gerekiyor sizdede oldumu bu
Her şey ola biliyor canım hiç canını sıkma.Çocuğun kilosu ve boyu genetik olarak kodlanmış ve sen ne yapsan da o artık genetik olarak kendini gösterecektir.Bundan dolayı rahatına bak güzel şeyler düşün

Her şey ola biliyor canım hiç canını sıkma.Çocuğun kilosu ve boyu genetik olarak kodlanmış ve sen ne yapsan da o artık genetik olarak kendini gösterecektir.Bundan dolayı rahatına bak güzel şeyler düşün
Keşke yapabilsem kuzum ama elimde olan birşey değil erken doğum riskim olduğu için bebeğime kilo ldırmk istiyorum 3 kilonun altında olan bebekleri erken doğduğu için küveze alıyorlar küveze konulmasını istemiyorum bebeğimin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bugün 34 haftalık oldum tam bu zamanlarda bebeğimin kilo aldığı zmn ama benim iştahım kesildi nereydse hiç bir şey yemk istemiyorum ve mide bulantım oluyo bazen ne yapmam gerekiyor sizdede oldumu bu
Kuzum sen sıkıntı yapma Allah'ın izniyle az kalmış zaten doğumdan sonra kilo alır inşallah

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum benim kusuntularım hâlâ geçmedi bunu hiç sorun etme vitaminlerini kullanmaya özen göster bebiş senin vücudundan besleniyor zaten

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar