İyi geceler kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Oya nızam tarafından oluşturulan İyi geceler kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 684 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İyi geceler kızlar
Konbuyu başlatan Oya nızam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Oya nızam
Kızlar 13 gunluk bebegım var geceleri mama vermek zorunda kalıyorum meme ucum olmadıgı ıcın gunduzleri hep 2saatte bır sagıyorum ama gece 2 3 defa mama verıyorum kaç ölçek koymak lazım ben 1ölçek mama bazen 30cc bazen 50 cc su koyup verıyorum sizce dogru mu yapıyorum acaba ya
Canım ne kadar istediğini sen anlarsın zaten zamanla bir ölçeğe 30 cc ye kadar su gerekli 60 cc 2 ölçek öyle öyle devam ediyor

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Canım ne kadar istediğini sen anlarsın zaten zamanla bir ölçeğe 30 cc ye kadar su gerekli 60 cc 2 ölçek öyle öyle devam ediyor
Ölcuyu boyle tahmin et canim meselen bebek puyulkasinda mama kaliyorda demeki bebeg doyuyor amma son noktasina kadar bitriyorsa demek doymuyor

Bir Mucizee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 13 gunluk bebegım var geceleri mama vermek zorunda kalıyorum meme ucum olmadıgı ıcın gunduzleri hep 2saatte bır sagıyorum ama gece 2 3 defa mama verıyorum kaç ölçek koymak lazım ben 1ölçek mama bazen 30cc bazen 50 cc su koyup verıyorum sizce dogru mu yapıyorum acaba ya
Canım emzirmek için meme ucunun olmasına gerek yok, kahverengi alanın tamamını vermen gerekiyor bebeğine, bir de geceleri neden sağım yapmıyorsun gece sütü gündüzden daha faydalı mutlaka sağ.Bir de göğsün rahatsız olmuyor mu sagmayinca🤔 Mama kutusunun üzerinde kaç ölçek suya kaç ölçek mama olduğu yazıyor oraya bakarak koy mamayi. Benim kullandığıma göre 30cc-1 ölçek 60cc-2 ölçek bu şekilde artarak gidiyor. Suyunu fazla koymak mamayi seyreltip bebeğinin yeterli kalori almasını engeller. Ölçeğine göre yapmalısın

Oya nızam

Kayıtlı Üye
rank
Canım emzirmek için meme ucunun olmasına gerek yok, kahverengi alanın tamamını vermen gerekiyor bebeğine, bir de geceleri neden sağım yapmıyorsun gece sütü gündüzden daha faydalı mutlaka sağ.Bir de göğsün rahatsız olmuyor mu sagmayinca🤔 Mama kutusunun üzerinde kaç ölçek suya kaç ölçek mama olduğu yazıyor oraya bakarak koy mamayi. Benim kullandığıma göre 30cc-1 ölçek 60cc-2 ölçek bu şekilde artarak gidiyor. Suyunu fazla koymak mamayi seyreltip bebeğinin yeterli kalori almasını engeller. Ölçeğine göre yapmalısın
Ya zaten 4e kadar hep kendi sutümü sagıp verıyorum sonrası mama verıyorum ya meme ucum yok tutmuyor yanı kahverengi bolgeyi bıle tutmaz bende diyorum sımdı kucuk ya belkı 1 yada 2aylık olunca kuvvetlenır kendı kendıne tutar inşallah yoksa diger turlu ne yaptıysam tutmadı

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Aynen kuzum 30 CC yeterli 1 kaşık

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
30 CC yeterli olur bebeğine her 1 ölçeğe 30 CC su koyuyorsun ona göre ayarlarsın canım sütün yeterli olmadığı zamanda ölçüyü artırırsın

Oya nızam

Kayıtlı Üye
rank
30 CC yeterli olur bebeğine her 1 ölçeğe 30 CC su koyuyorsun ona göre ayarlarsın canım sütün yeterli olmadığı zamanda ölçüyü artırırsın
Aaa ben mesala 1ölçek mama koyup 50cc su koyup verıyorum hepsını ıcıyor yanlıs mı vermıs oluyorum sızce ☹️ hatta pompa ile süt sagdıgım zaman 50cc cıkıyor onu bıle ıcıp bıtırıyo bazen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar