İyi geceler kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Oya nızam tarafından oluşturulan İyi geceler kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 199 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İyi geceler kızlar
Konbuyu başlatan Oya nızam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Oya nızam

Kayıtlı Üye
rank
Canlar 3gun sonra 40mız cıkıyor hayırlısı ile oğlumu sünnet ettirmeyi düşünüyorum ama sizce dogru bı karar mı acaba ya 🙄 çok kucuk aslında cok acısı olurmu yada daha mı ıyı olur bilemedim birde özelde yapmayı düşünüyorum fıyatlardan haberı olan varmı acaba sünnet fiyatı ne kadar acaba

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Canlar 3gun sonra 40mız cıkıyor hayırlısı ile oğlumu sünnet ettirmeyi düşünüyorum ama sizce dogru bı karar mı acaba ya 🙄 çok kucuk aslında cok acısı olurmu yada daha mı ıyı olur bilemedim birde özelde yapmayı düşünüyorum fıyatlardan haberı olan varmı acaba sünnet fiyatı ne kadar acaba
Ne kadar çabuk yapdirsan o kadar iyi çabuk iyleser canm

Ne kadar küçük olursa o kadar iyi canım

Tüm sayfalar yüklendi.