İyi geceler kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Oya nızam tarafından oluşturulan İyi geceler kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 305 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İyi geceler kızlar
Konbuyu başlatan Oya nızam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Oya nızam

Kayıtlı Üye
rank
Ya ne dicem size oğlum 4ay3gunlük mesala kundak yapıyorum yoksa yatmıyor kundaksız ama kafası çok terliyor ya su gıbı oluyır neden kafası terliyor sızce Acaba bır hastalık belirtileri olabılır ya yoksa normal mı evın ısısı genelde 21 22derecedır cok asırı sıcak oldugunu da sanmıyorum ama bı sıze sormak ıstedım

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Ya ne dicem size oğlum 4ay3gunlük mesala kundak yapıyorum yoksa yatmıyor kundaksız ama kafası çok terliyor ya su gıbı oluyır neden kafası terliyor sızce Acaba bır hastalık belirtileri olabılır ya yoksa normal mı evın ısısı genelde 21 22derecedır cok asırı sıcak oldugunu da sanmıyorum ama bı sıze sormak ıstedım
Üstü kalınsa bide üstüne kundak yapiyosan ondan olabilir canım benim kızda kundaksiz uyumuyor koca kız oldu şuan zibini ve kundagiyla uyuyor bide biraz terlemesi normal fazlaysa bilemem evin ısısına bakmalısın

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Üzeri kalınsa olabilir kafa yerine çok denk getirme bir de sağ sağ değişikli yatır canım benim oğlumda öyle hala çok terler

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım benim oğlumda 4 aylik kafası terliyor benim oğlumda kuzum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Genelde demir eksikliğinden baş terlemesi olur canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar