Sorum var Iyikide varsınız güzel anneler güzel anne adayları şahsi tanımıyom kimseyi ama sizi çok seviyorum burayı da ciceklerim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Iyikide varsınız güzel anneler güzel anne adayları şahsi tanımıyom kimseyi ama sizi çok seviyorum burayı da ciceklerim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,155 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Iyikide varsınız güzel anneler güzel anne adayları şahsi tanımıyom kimseyi ama sizi çok seviyorum burayı da ciceklerim
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demet

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Çok doğru düşünüyorsun kuzum insan burası sayesinde gebeligi boyunca kendini yalnız hissetmiyor güçlü düşünüp yaşıyor çok güzel ve özel bir aileyiz burada seni de bütün aileyi de çok seviyorum Allah hepimize ve ailemize uzun ömürler versin mutluluklar canım annisler😊❤❤

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Cansın kuzum sende seviliyorsun
❤️❤️❤️❤️Kuzumm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok doğru düşünüyorsun kuzum insan burası sayesinde gebeligi boyunca kendini yalnız hissetmiyor güçlü düşünüp yaşıyor çok güzel ve özel bir aileyiz burada seni de bütün aileyi de çok seviyorum Allah hepimize ve ailemize uzun ömürler versin mutluluklar canım annisler😊❤❤
Ay ne güzel yazmışın cansın ya amin canım inşallah hep mutlu olalım inşallah 🤲🤲❤️🥰

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
❤️❤️❤️❤️Kuzumm

Ay ne güzel yazmışın cansın ya amin canım inşallah hep mutlu olalım inşallah 🤲🤲❤️🥰
Amin tatlım o senin güzel bakışın olani yazdım ben balim ailem oldu burası benim 😊❤❤

Bizde seni çok seviyoruz canım burada aile gibiyiz ben buraya girdiğim zaman çok mutlu oluyorum iyiki hepimiz varız keşke böyle hep beraber toplanabilir şansımız olsa ama nasip kısmet değil yan yana olamasakta burada her zaman yan yanayız 🥰
Aynen ya keşke bir araya da gelme sanslarimiz olsaydı o zmn daha eğlenceli geçerdi su an olduğu gibi tatlim 😊😊

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkürler kuzum 🥰 sende iyiki varsın ❤️ sende seviliyorsun
Sagol kuzumm

Amin tatlım o senin güzel bakışın olani yazdım ben balim ailem oldu burası benim 😊❤❤

Aynen ya keşke bir araya da gelme sanslarimiz olsaydı o zmn daha eğlenceli geçerdi su an olduğu gibi tatlim 😊😊
Ay keşkeee hepimiz birbirimize yakın otursak sürekli buluşur yer içerdik oh ne guzel

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar