İzmir Detaylı ultrason

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aycaa tarafından oluşturulan İzmir Detaylı ultrason başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 987 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İzmir Detaylı ultrason
Konbuyu başlatan Aycaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilber Yaşar

Aycaa

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar izmirde detaylı ultrason için nerelere gittiniz ben birkaç yeri aradım fakat 500-700 arası fiyatlar

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Ben Ege'de muayene oluyrum ama gün vermediler dolu deyip dışarıda yaptırın diyorlar Alsancak MR 400
Bayraklı hospitalde 450
Ben bayraklı hospitalde yaptırıcam cuma günü bende devlette yer bulamadım diğer hastanelerde sıra almak bile mümkün değil

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi kızlar ben 29.hafta dan beri kontrole gidemiyorum sıra yok 35+4gunlugum haftaya 16.sina buldum randevu yesilyurt devlette 36+6 günlük olmuş ol cam ogün rabbim yardımcımız olsun.ızmir büyük şehir bide çektiğimiz sıkıntıya bakın ya

Aycaa

Kayıtlı Üye
rank
Ben Ege'de muayene oluyrum ama gün vermediler dolu deyip dışarıda yaptırın diyorlar Alsancak MR 400
Bayraklı hospitalde 450
Ben bayraklı hospitalde yaptırıcam cuma günü bende devlette yer bulamadım diğer hastanelerde sıra almak bile mümkün değil
Demekki herkese ayrı fiyat veriyorlar banada nakitte 600 tl fiyat verdi alsancak mr
Bu arada tepecik hastanesine yönlendiriyolar fakat onlarda bakmıyormuş artık bilgilerinize sunarım
😊

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Demekki herkese ayrı fiyat veriyorlar banada nakitte 600 tl fiyat verdi alsancak mr
Bu arada tepecik hastanesine yönlendiriyolar fakat onlarda bakmıyormuş artık bilgilerinize sunarım
😊
450 diye gittik muayene ücreti o bu derken 650 lira verdik 🤦 bayraklı hospitalde yaptı yapacağını hemde içeriye kimseyi almadı siyah beyaz çekti ultrason fotoğraf i vermedi adam ultrason boyunca konuşmadı nerdeyse herşey Yolunda kız dedi çıktı gitti

Aycaa

Kayıtlı Üye
rank
450 diye gittik muayene ücreti o bu derken 650 lira verdik 🤦 bayraklı hospitalde yaptı yapacağını hemde içeriye kimseyi almadı siyah beyaz çekti ultrason fotoğraf i vermedi adam ultrason boyunca konuşmadı nerdeyse herşey Yolunda kız dedi çıktı gitti
Paranla rezil olmak oluyor o malesef 😒

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar