İzmir'de doğum ücretleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Gizemm tarafından oluşturulan İzmir'de doğum ücretleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,852 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı İzmir'de doğum ücretleri
Konbuyu başlatan Gizemm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur Toygar Tıraz

Gizemm

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba Aralık ortası dogum yapacagim inşallah İzmir de özel hastane normal doğum ve sezaryen doğum ucretleri hakkında bilgisi olan var mı ozellile baskent üniversitesi hastanesinin?

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba Aralık ortası dogum yapacagim inşallah İzmir de özel hastane normal doğum ve sezaryen doğum ucretleri hakkında bilgisi olan var mı ozellile baskent üniversitesi hastanesinin?

Merhaba canım, bende egepol de doğum yapacağım sezeryan ve normal doğum aynı ücret 5 bin TL. İçerisinde oda susuleme, doğum fotoğrafçısı, bebeğin ilk muayeneleri ve 1 ay boyunca ücretsiz muayene var. Hatırladığım kadarıyla.

Gizemm

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım, bende egepol de doğum yapacağım sezeryan ve normal doğum aynı ücret 5 bin TL. İçerisinde oda susuleme, doğum fotoğrafçısı, bebeğin ilk muayeneleri ve 1 ay boyunca ücretsiz muayene var. Hatırladığım kadarıyla.
Ay çok iyiymiş ya ben Karşıyaka'da başkent üniversitesi Hastanesi'ne gidiyorum doktorumdan da memnunum aslında ama bir çok uçuk rakam duydum korktum maddi olarak da kendimizi hazirlamamiz lazım taşınma durumu var o bu derken.. daha önce sekretere sormuştum bilgi vermedi tabi o zaman çok erkendi henüz kontrole gitmedim gindince doktora soracagim belki bilen olur diye sorayım dedim genel olarak özel hastane fiyat politikaları az çok yakın yakın olabiliyor diye biliyorum.Tesekkur ederim 🥰

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Ay çok iyiymiş ya ben Karşıyaka'da başkent üniversitesi Hastanesi'ne gidiyorum doktorumdan da memnunum aslında ama bir çok uçuk rakam duydum korktum maddi olarak da kendimizi hazirlamamiz lazım taşınma durumu var o bu derken.. daha önce sekretere sormuştum bilgi vermedi tabi o zaman çok erkendi henüz kontrole gitmedim gindince doktora soracagim belki bilen olur diye sorayım dedim genel olarak özel hastane fiyat politikaları az çok yakın yakın olabiliyor diye biliyorum.Tesekkur ederim 🥰
Rica ederim 🥰 ben karşıyaka tarafını hiç hiç bilmiyorum o yüzden bişey diyemeyeceğim. Ama Tınaztepe hastahanesi var Torbalı da oranin da 7 bin oldugunu duydum. Kontrole gittiğinizde halkla ilişkiler yardımcı olur doğum ve içeriğiyle alakalı ❤️

Gizemm

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim 🥰 ben karşıyaka tarafını hiç hiç bilmiyorum o yüzden bişey diyemeyeceğim. Ama Tınaztepe hastahanesi var Torbalı da oranin da 7 bin oldugunu duydum. Kontrole gittiğinizde halkla ilişkiler yardımcı olur doğum ve içeriğiyle alakalı ❤️
Teşekkürler canım gittigimde bı sorayım yine 🥰

Ebrulikya

Kayıtlı Üye
rank
Ben çınarlı Hastanesi'ne gidiyorum 20 gün sonra doğum nasipse 4 bin TL doğum ücreti içerisinde işitme testi de var.

Gizemm

Kayıtlı Üye
rank
Ben çınarlı Hastanesi'ne gidiyorum 20 gün sonra doğum nasipse 4 bin TL doğum ücreti içerisinde işitme testi de var.
Allah kurtarsın inşallah 🥰 ya umarım bize de aşağı yukarı bu ücretleri söylerler doktor değiştirmek istemiyorum ilk gebeligim çok panigim zaten doktorumdan memnunum o yüzden bı değişiklik yapmaya korkuyorum

Ahmet

Kayıtlı Üye
rank
Ben canım torbalida oturuyorum tinaztepe hastanesine gittim geliyorum 7bin değil 3 buçuklira özel paket istersen fotoğraf oda süsleme paketi 4bin oluyo sezeryanda normalde aynı para ben sordum yeni Allah nasip ederse orda düşunuyom

Gizemm

Kayıtlı Üye
rank
Ben canım torbalida oturuyorum tinaztepe hastanesine gittim geliyorum 7bin değil 3 buçuklira özel paket istersen fotoğraf oda süsleme paketi 4bin oluyo sezeryanda normalde aynı para ben sordum yeni Allah nasip ederse orda düşunuyom
Yaa iyiymiş yine eşime bı akrabası demiş kendi eşi 3 sene önce sanırım Karşıyaka'da biyerde doğum yapmış normal 15 bintl almışlar e biz de duyunca şok olduk korktum ama duyduğum ücretler makul geliyor şuan

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Üfff rakamları okuyorum ucuz yırtmışım 😂😂 istanbulda normal doğum yaptım 2200 aldılar vebeğim yoğunbakımda kaldı o sırada işitme testi topuk kanı(2 side) vs yapıldı 2 kere muayneye gittim bide bebeğim y. bakıma alındığı için doktorum yatışımı 7 si değil 8 i gösterdi 1 gece ekstradan yatırttı beni belki bebeğin yanına alırlar diye. Şuan ucuz yırttım der gibi alnımı siliyorum hayal edin 😂

Tüm sayfalar yüklendi.