Sorum var İzmir'de Ege üniversitesinde dugum yapmayı düşünüyorum sizce nasıl onerirmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem_35 tarafından oluşturulan İzmir'de Ege üniversitesinde dugum yapmayı düşünüyorum sizce nasıl onerirmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 514 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İzmir'de Ege üniversitesinde dugum yapmayı düşünüyorum sizce nasıl onerirmisiniz
Konbuyu başlatan Sinem_35
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem_35

cansuayaz

Kayıtlı Üye
rank
ben 4 sene önce orda doğum yaptım gayet iyiydi ebeler doktorlar ilgili ama sadece hasta bakıcıları çok cinsti onlardaki hava doktorlar da yok öyle söylüyeyim sigortalı olarak normal doğum yapmıştım ama şuan nasıl bilmiyorum

S

Svl

Guest
Canım eğer sigortan varsa ücretsiz. Öğretim üyesi doğuma girerse ücret alınıyor.Yani poliklinikte prof ya da doç olmayan doktora takipli olursan ücret ödenmiyor.

Sinem_35

Kayıtlı Üye
rank
ben 4 sene önce orda doğum yaptım gayet iyiydi ebeler doktorlar ilgili ama sadece hasta bakıcıları çok cinsti onlardaki hava doktorlar da yok öyle söylüyeyim sigortalı olarak normal doğum yapmıştım ama şuan nasıl bilmiyorum
Tskrlar😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok tskr ederim bilginiz için🤗

3prenses_1prens_annesi

Kayıtlı Üye
rank
İzmir'de Ege üniversitesinde dugum yapmayı düşünüyorum sizce nasıl onerirmisiniz
3 doğumu orda yaptim sezaryan olmustum sizin normal mi sezaryan çok iyi ilgileniyorlar hatta bir gün yoğun bakımda bırakıyorlar altini üstümü Hep onlar degistiyordu bebegin altini üstünü hatta hiç bakmadım o gece onlar bakti sadece emzirmek için getirdiler 4 doğumu ciglide yaptim ege uzak olmasaydı kesinlikle oraya giderdim giden arkadaşlarda çok memnun

Sinem_35

Kayıtlı Üye
rank
Hep oraya mı gittin canım, ben İzmirde yaşıyorum Bi sorayım çevremdekilere. Tepeciği hiç önermiyorlar ben yeşilyurt devlet hastanesine gidiyorum orası güzel temiz odalar 3 kişilikmiş
Evet hep oraya gittim şimdiye kadar sıkıntı yok doğum nasıl me
3 doğumu orda yaptim sezaryan olmustum sizin normal mi sezaryan çok iyi ilgileniyorlar hatta bir gün yoğun bakımda bırakıyorlar altini üstümü Hep onlar degistiyordu bebegin altini üstünü hatta hiç bakmadım o gece onlar bakti sadece emzirmek için getirdiler 4 doğumu ciglide yaptim ege uzak olmasaydı kesinlikle oraya giderdim giden arkadaşlarda çok memnun
Normal şimdilik diyorlar öyle dedin için rahatladı çok tskr ederim🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hep oraya mı gittin canım, ben İzmirde yaşıyorum Bi sorayım çevremdekilere. Tepeciği hiç önermiyorlar ben yeşilyurt devlet hastanesine gidiyorum orası güzel temiz odalar 3 kişilikmiş
Sorsan seçiminin haber verirsin olurmu🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar