Kabızlığa ne iyi gelir?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde GülşahT tarafından oluşturulan Kabızlığa ne iyi gelir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 363 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kabızlığa ne iyi gelir?
Konbuyu başlatan GülşahT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun kuzum kompasta iç iyi gelecektir

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Herkese iyi akşamlar kızlarr, 5 aylik hamileyim, kabızlığa ne iyi gelir , kesin çözüm olacak bir öneriniz var mı! Tuvalete çıkmayınca yurudugumde sol kasigim ağrıyor...
Bol su içmek sıvı ağırlıklı beslenmek kayısı kurusu suyu bol tüketmek iyi gelir canım

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Herkese iyi akşamlar kızlarr, 5 aylik hamileyim, kabızlığa ne iyi gelir , kesin çözüm olacak bir öneriniz var mı! Tuvalete çıkmayınca yurudugumde sol kasigim ağrıyor...
Kasığa ağrı yapması normal ya ben de öyleydim şimdi de kaburgamın altında hep 🥲 sırt üstü uzanmamaya çalış bebeğin ağırlaştıkça yaptığı baskıdan dolayı da olmuş olabilir diğer annelerin dedikleriyle beraber buna da dikkat et Allah korusun hemoroide kadar yolu var

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
316B57A8-453D-4ECA-9739-CF323A1C5B06.jpeg
canim ben gebeyken cok kabz olyordim doktor bundan yazmiwdi cok iyi geliyordu bula bilirsin al kulan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar