Kabızlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nisan Anneleri kategorisinde Amine nur tarafından oluşturulan Kabızlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 243 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nisan Anneleri
Konu Başlığı Kabızlık
Konbuyu başlatan Amine nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

Amine nur

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar çok skntidayim.bebegime Aptamil 1 kulaniyorum çişini yapamıyor çok ağlıyor hiç susmuyor sonra fitil veriyorum fitile yapıyor sonra susuyor onereceginiz bı kabız yapmayan mama varmı aceba

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar çok skntidayim.bebegime Aptamil 1 kulaniyorum çişini yapamıyor çok ağlıyor hiç susmuyor sonra fitil veriyorum fitile yapıyor sonra susuyor onereceginiz bı kabız yapmayan mama varmı aceba
Mamanın içine sıvı yağ yani zeytinyağ koyuyor musun canım fitile alışmıfa olabilir . Uzun süre fitil verme ve günde sabah aklam olmak üzere 2 kez çay kaşığı ile zeytinyağ var popsuna kulak temizleme çubupu ile zeytinyağını sür iyice yapar canım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aptamil bende kızımda çok kullandım kabızlık çok yapıyor gerçekten bence sen mamayı değiştirmeyi dene bakalım canım
Ayrıca birde kulak çubuğunu zeytinyağına batırıp makat deliğine sür böyle içine doğru o çok rahatlatır yumuşatır kakasını rahat yapar
Birde zeytinyağıni her gün bir tatli kaşığı ver

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aptamili sütum gelmediğinde hastanede verdiler kızıma kabul etmedi ve herkesten şikayet duydum özellikle tembih ettiler Aptamil kullanma diye sma aldım bulunsun diye onuda almadı kızım Bebelac söylüyor herkes kabızlığa hazimsizliga iyi geliyormuş onuda alicam bir denemek için gercig sütum geliyor ama belki lazım olur diye bir Bebelac yorumlarına bak canım herbebege aynı olmuyor çünkü

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aptamili sütum gelmediğinde hastanede verdiler kızıma kabul etmedi ve herkesten şikayet duydum özellikle tembih ettiler Aptamil kullanma diye sma aldım bulunsun diye onuda almadı kızım Bebelac söylüyor herkes kabızlığa hazimsizliga iyi geliyormuş onuda alicam bir denemek için gercig sütum geliyor ama belki lazım olur diye bir Bebelac yorumlarına bak canım herbebege aynı olmuyor çünkü
Bebelac şiddetle tavsiye ederim kayraua kullanıyorum sütten kestikten sonra başladım bir tane yan etkisini kabızlık ishal kusma görmedim .

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar