Kabızlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Handeee tarafından oluşturulan Kabızlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 254 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kabızlık
Konbuyu başlatan Handeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita

Handeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlaaaaarrrr acil yardım d vitamin damla ve moltofer ilaç kullanıyorum bana asrıı kabızlık yapttı neler önerirsiniz

İlaydaE

Kayıtlı Üye
rank
Cnm çocuklugumdan beri kabızlğım var probiotik kullanmaya başladım her gün aman nazar deymesin artık kabızlık ne
anışabilirsin. Ve kabızlık için çikolatalar pluyor eczanelerde deneyebilirsin

Handeee

Kayıtlı Üye
rank
Cnm çocuklugumdan beri kabızlğım var probiotik kullanmaya başladım her gün aman nazar deymesin artık kabızlık ne
anışabilirsin. Ve kabızlık için çikolatalar pluyor eczanelerde deneyebilirsin
Sürekli yoğurt tüketiyorum ama bence ilac etkisi öncede yoktu böyle bişey 16 haftalığım

İlaydaE

Kayıtlı Üye
rank
Sürekli yoğurt tüketiyorum ama bence ilac etkisi öncede yoktu böyle bişey 16 haftalığım
Valla cnm hamilelikte bi çok insanda oluyor bende ozaman dahada younlaşmıştı tüm hamileliğim boyunca şurup kullandım bence doktoruna sor ben 3 gün tuvaletimi yapamamıştım ddoktorum niye aramadın beni 3 4 gün durulurmu özellikle gebelikte demişti.

İstersen gün kurusı kayısı 3 4 tane akşam uya koy ve sabah aç karınla hem çay gibi suyunu tüket hem kayısılarını ye belki sen faydasını bulursun

Handeee

Kayıtlı Üye
rank
Valla cnm hamilelikte bi çok insanda oluyor bende ozaman dahada younlaşmıştı tüm hamileliğim boyunca şurup kullandım bence doktoruna sor ben 3 gün tuvaletimi yapamamıştım ddoktorum niye aramadın beni 3 4 gün durulurmu özellikle gebelikte demişti.

İstersen gün kurusı kayısı 3 4 tane akşam uya koy ve sabah aç karınla hem çay gibi suyunu tüket hem kayısılarını ye belki sen faydasını bulursun
Allah razı olsun cumartesi kontrol günüm sorarım

Tüm sayfalar yüklendi.