Sorum var Kaç haftalıkken kalp atisi duyulur

• Konbuyu başlatan Efln
  • Toplam 33 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Efln tarafından oluşturulan Kaç haftalıkken kalp atisi duyulur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,450 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaç haftalıkken kalp atisi duyulur
Konbuyu başlatan Efln
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
bir sıkıntın yoksa 1 hafta bekle canım kesin duyabilirsin o zmn. Çünkü 5 haftalıkken gittin mi 2 hafta sonra gel derler. Sen bilirsin yinede biraz heyecandan duramaya bilirsin

E

Efln

Guest
bir sıkıntın yoksa 1 hafta bekle canım kesin duyabilirsin o zmn. Çünkü 5 haftalıkken gittin mi 2 hafta sonra gel derler. Sen bilirsin yinede biraz heyecandan duramaya bilirsin
Teşekkür ederm bu 2. Gebeliğim geçen salı gittim doktora devlet hastanesine gittim kesesi oluşmuş kalp atisi için 15 gün sonra gel dedi ne soracaklarımı sorabildim doktora ne muaneden birsey anladım onun için pazartesi gitmek istiyorum başka doktora duyulurmu merak ettim 6+4 olur pazartesi gidersem

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Şu an 6 haftalığım gitsem kalp atisi duyulur mu acaba
Bende 8 haftayı bekle net olsun bazı dr lar duymuyor ilk ikisinde 9 haftalıkken gitmiştim sonuncuda 6 haftalık gittim kese var bir şey görmedim başka devletin aciline git dedi çocuk yok öyle korktum ki eve geldim abla 4 5 gün bekle bakalım dedi ertesi gün sagliknocagi aradı gebe misiniz dedim test var ama dr net değil demez mi kürtaj olursunuz nasıl ağlıyorum eşim dedi ne beklemesi yuru özele dr diğerine gittikten 1 gün sonra düşün yani karnıma bakması ile duydu yinede vajinal muayenede yaptı kalp atışı güçlü duyulsun diye aman deyim erken tavsiye etmiyorum çok korktum cunku

E

Efln

Guest
Bende 8 haftayı bekle net olsun bazı dr lar duymuyor ilk ikisinde 9 haftalıkken gitmiştim sonuncuda 6 haftalık gittim kese var bir şey görmedim başka devletin aciline git dedi çocuk yok öyle korktum ki eve geldim abla 4 5 gün bekle bakalım dedi ertesi gün sagliknocagi aradı gebe misiniz dedim test var ama dr net değil demez mi kürtaj olursunuz nasıl ağlıyorum eşim dedi ne beklemesi yuru özele dr diğerine gittikten 1 gün sonra düşün yani karnıma bakması ile duydu yinede vajinal muayenede yaptı kalp atışı güçlü duyulsun diye aman deyim erken tavsiye etmiyorum çok korktum cunku
İyi ki ertesi gün başka doktorun yolunu tutmuşsunuz.. ben salı günü devlet hastanesine gittim keseyi gördü kalp atisi için 15 gün sonra gel dedi kanla idrar istedi sonucu da 15 gün sonra gidince ögrenicekmşm bende vermedim tahlilleri pazartesi özele gitmek istiyorum kalp atisi da duyulur mu erken mi bilmiyorum 2 gebeliğin ama 1. De kaçıncı haftada duyuldu aklımda bile degil bir kaç soru soracaktım onu bile soramadım gergin bir doktora denk geldim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

8. haftada gidersen net duyulur canım. Allah gönlüne göre versin 🙏
Amin çok saolun

Tüm sayfalar yüklendi.