Kades uygulaması ne işe yarar Bilen varsa söylenebilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 melek annesiyim tarafından oluşturulan Kades uygulaması ne işe yarar Bilen varsa söylenebilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,345 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kades uygulaması ne işe yarar Bilen varsa söylenebilir mi
Konbuyu başlatan 2 melek annesiyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asmin❤Asaf

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
evet doğru canım kocan dan veyahut başka birinden şiddet görüyorsan kadese girip olduğun yeri mesajı polislere gidiyor o anki en yakın polis evi sana yardıma geliyor bundan kocanın haberi olmuyor bile kolayca yakalana biliyorlar
Ben şiddet gördüm 5 ay önce hemde çok fena ölümden dondum ama sürekli tehdit ediyor boğazımı tutuyor dünde tokat atacaktı dedim hele yap çocuklar için susuyordum ama bu sefer susmam her türlü seni şikayet ederim telefonu al alma her türlü sikayet ederim bana diyor keske seni dovup oldurseydim ailene ona buna guvenme kanitlarim vardi silmis hepsini 😔bende bunh tvde duydum tc falan isteyince korktum dedim acaba güvenilir mi diye

Hatice _07

Kayıtlı Üye
rank
Ben şiddet gördüm 5 ay önce hemde çok fena ölümden dondum ama sürekli tehdit ediyor boğazımı tutuyor dünde tokat atacaktı dedim hele yap çocuklar için susuyordum ama bu sefer susmam her türlü seni şikayet ederim telefonu al alma her türlü sikayet ederim bana diyor keske seni dovup oldurseydim ailene ona buna guvenme kanitlarim vardi silmis hepsini 😔bende bunh tvde duydum tc falan isteyince korktum dedim acaba güvenilir mi diye
korkma canım güvenilir allahım iflah etsin kocanı canım

Asmin❤Asaf

🧕
Mod
rank

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar