Kafa arkası sislik 😔😔😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde S♥️E💙 tarafından oluşturulan Kafa arkası sislik 😔😔😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,484 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kafa arkası sislik 😔😔😔😔
Konbuyu başlatan S♥️E💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugun oglumun kafasının arka kısmında sislik fark ettim ınternetten baktım lenf bezi falan diyor enfeksiyon gecıren cocuklarda olur falan diyor oglum da enfeksiyon oldu acaba ondan mı yoksa tümur falan mıdır korktum okuyunca 🥺🥺😔😔

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugun oglumun kafasının arka kısmında sislik fark ettim ınternetten baktım lenf bezi falan diyor enfeksiyon gecıren cocuklarda olur falan diyor oglum da enfeksiyon oldu acaba ondan mı yoksa tümur falan mıdır korktum okuyunca 🥺🥺😔😔
Allah korusun kuzum öyle şeyleri internetten okuma ya ne sorsak sonu tümöre kansere dayanıyor İnternete kalacak olsam şimdiye ölmüştüm ben.. beşiğe falan vurmuş olamaz mı kötüyse Bi göster istersen Dr için rahat etsin çok geçmiş olsun paşama acil şifalar versin inşaAllah

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Cok canım ya vurma degil ıcten yag bezesı gibi dukunca oynuyor ıcınde 2 tane bezelye kadar var onceden yoktu hep bakarım bugun fark ettim ınsallah birsey olmaz yarın hemen goturecem 😔😔

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım internetten bakıpta kendini korkutucağına doktora götürsene

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Cok canım ya vurma degil ıcten yag bezesı gibi dukunca oynuyor ıcınde 2 tane bezelye kadar var onceden yoktu hep bakarım bugun fark ettim ınsallah birsey olmaz yarın hemen goturecem 😔😔
Kuzum çok kötüyse çocuk acile götür şimdi bekleme yarını hayırlı güzel haberlerle döneceksin Allahın izniyle çok çok geçmiş olsun

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Gotururecem canım yazarım ınsallah kotu birsey degıldır
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum çok kötüyse çocuk acile götür şimdi bekleme yarını hayırlı güzel haberlerle döneceksin Allahın izniyle çok çok geçmiş olsun
Sagol canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kotu birsey degılmıs canım kendiliğinden kaybolur o dedi doktor bi sen merak ettin Allah razı olsun senden 🥰🥰🥰 herseye mesaj yazılıyor da bi buna yazılmamış gercekten uzuldum

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar