Sorum var Kafam çok karist yardim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifelis tarafından oluşturulan Kafam çok karist yardim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 188 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kafam çok karist yardim
Konbuyu başlatan Elifelis
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Elifelis

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın kızlar ben hastahaden çıktım dokttorun dedi bişey aklımı karıştırdı
Sin adet tarihini sordu Nisan ayı dedim ama Nisan ayında ilk gün normal sancılı kanama diğer iki gün ise ağrılı az ve parça halinde dkuluyordu pıhtılar
O günden bu kaç gün önce kistin vardı diye doktora gitim fitil verdi kulandim girilen bı kaç gün sonra öyle oldu ve bı dagada adet görmedim hamileymisim sizce o adetmi normalde 6 gün süren o günlerde üç gün sürdü başına böyle bişey gelen var mi ya yoksa bebek doğacak mi tarihlermi karıştı doktor 30 haftayla uyumlu dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sin adet tarihini sordu Nisan ayı dedim ama Nisan ayında ilk gün normal sancılı kanama diğer iki gün ise ağrılı az ve parça halinde dkuluyordu pıhtılar
O günden bu kaç gün önce kistin vardı diye doktora gitim fitil verdi kulandim girilen bı kaç gün sonra öyle oldu ve bı dagada adet görmedim hamileymisim sizce o adetmi normalde 6 gün süren o günlerde üç gün sürdü başına böyle bişey gelen var mi ya yoksa bebek doğacak mi tarihlermi karıştı doktor 30 haftayla uyumlu dedi
Bu arada tlf da sorun var klavye hatasında dolayı kelimeler anlasilsmsya bilir şimdiden özür dilerim 🥺

Son düzenleme:

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu arada tlf da sorun var klavye hatasında dolayı kelimeler anlasilsmsya bilir şimdiden özür dilerim 🥺
Doktorun söylediği tarih önemli canım doğum için de 40 hafta baz alınarak tarih veriliyor. Söylediğin tarihi kabul etmiştir.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar