Kafam karışık kızlar yardım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Kafam karışık kızlar yardım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,598 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Kafam karışık kızlar yardım
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selin.33

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben şimdi hem özele hem de şehir hastanesine gidiyorum ama özelde bebeğimin haftalığını farklı ama şehir hastanesi daha farklı söylüyor 1-2 hafta farkla ben şehir hastanesinde doğum yapmayı düşünüyorum şehir hastanesine göre mi gitmeliyim haftamı mesela ben şuan 32 haftalığım ama özele göre 31 belki de 30 o yüzden böyle durum yaşayan varsa yardımcı olabilir misiniz?

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben şimdi hem özele hem de şehir hastanesine gidiyorum ama özelde bebeğimin haftalığını farklı ama şehir hastanesi daha farklı söylüyor 1-2 hafta farkla ben şehir hastanesinde doğum yapmayı düşünüyorum şehir hastanesine göre mi gitmeliyim haftamı mesela ben şuan 32 haftalığım ama özele göre 31 belki de 30 o yüzden böyle durum yaşayan varsa yardımcı olabilir misiniz?
Canım o cihazdan kaynaklı yada adet tarihini tam hatırlamıyorsan ondan dolayıdır her cihaz bir değil yanılma payları yüksek senin için nerede rahat ediyorsa o hastaneye git bence benimde bebeğim 36+1 di dün ama cihaz 36+5 olarak hesapladı doktor haftasına göre gelişimi iyi dedi bebek sağlıklıysa bi önemi yok günün yada haftanın sağlıkla gelsin bebeklerimiz İnşallah 🤲🏻🥰

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Canım o cihazdan kaynaklı yada adet tarihini tam hatırlamıyorsan ondan dolayıdır her cihaz bir değil yanılma payları yüksek senin için nerede rahat ediyorsa o hastaneye git bence benimde bebeğim 36+1 di dün ama cihaz 36+5 olarak hesapladı doktor haftasına göre gelişimi iyi dedi bebek sağlıklıysa bi önemi yok günün yada haftanın sağlıkla gelsin bebeklerimiz İnşallah 🤲🏻🥰
Ben son adet tarihime göre gitmiyorum doktorum geç döllenme diyip kendisi bir tarih belirledi bende 28 de gittiğimde 1652 gram 31 haftalık dedi acil o yüzden kafam karıştı çünkü doğumum orada olacak özele sadece acil bir durumda gidiyorum kontrolüm var ama randevu da bulamıyorum bakalım

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Ben son adet tarihime göre gitmiyorum doktorum geç döllenme diyip kendisi bir tarih belirledi bende 28 de gittiğimde 1652 gram 31 haftalık dedi acil o yüzden kafam karıştı çünkü doğumum orada olacak özele sadece acil bir durumda gidiyorum kontrolüm var ama randevu da bulamıyorum bakalım
Doktorun yanlış hesaplaması o zaman canım bebeğin iyiyse hafta pek önemli değil İnşallah bulursun randevu Rabbim iyi doktorlarla karşılaştırsın 🤲🏻

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Adet tarihini iki hastaneye de aynı mı söyledin canım

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Evet 2 hastanede aynı ama özeldeki doktorum benim adet tarihimi 22 Nisan olarak not aldı normalde 4 Nisan
Geç döllenme olmuş olabilir mi özelde ki cihazlar diğerlerine göre daha iyi benim doktorumda adet tarihimi değiştirmişti geç döllenme olmuş dedi

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Cihazdan dolayıdır o canım dediğim gibi özelsin cihazları daha iyi oluyor ona göre git istersen
Normalde ona göre gidiyorum ama bu seferde devletteki doktor bana kızıyor burda böyle görünüyor diye bende bişey diyemiyorum artık belki bebek hızlı gelişiyor bilemiyorum ki bende hani sormamın nedeni bir anda doğum yapmaktan korkuyorum 🤣😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar