Sorum var Kahverengi leke

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysun9477 tarafından oluşturulan Kahverengi leke başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 143 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kahverengi leke
Konbuyu başlatan Aysun9477
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Aysun9477

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gebeliğim 8. Haftada bebeğim zaten geç göründü. Bundan öncede karnımda bebek kaybetmiştim korkularım var. Biraz önce az bisey yapışkan kahverengi leke geldi neden olur çok korktum. Yarın zaten doktor kontrolüm var ama tedirgin oldum başına gelen var mi

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar gebeliğim 8. Haftada bebeğim zaten geç göründü. Bundan öncede karnımda bebek kaybetmiştim korkularım var. Biraz önce az bisey yapışkan kahverengi leke geldi neden olur çok korktum. Yarın zaten doktor kontrolüm var ama tedirgin oldum başına gelen var mi
Canım merhaba bende 2 çocuğumu kaybettim biri karnimdayken diğerini doğumdan 10 gün sonra bu korkular normal sana korkma diyemem elimizde değil tabikide karnimda olan bebgimi kaybettimde sağlıklı gebelik olmadığı için bu böyle oldu diye digeride olacak diye birşey yok dedi benden leke geldi ama ben umursamadım geçer sandım yaptım kanama vs lekelenme normal değil sakın ihmal etme acile git sağlıklı bir sekilde rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲♥️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar