Kahverengi leke

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ErvA34_ tarafından oluşturulan Kahverengi leke başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 947 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kahverengi leke
Konbuyu başlatan ErvA34_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ErvA34_

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Aynen ben 11 haftalıktım bana dedi içinde kanama olmuş düşük tehlike var dedi hap verdi kullandım bitti şimdi 15 haftalık hamileyim HERŞEY yolunda bendede kahverengi lekeleme vardı

ErvA34_

Kayıtlı Üye
rank
Aynen ben 11 haftalıktım bana dedi içinde kanama olmuş düşük tehlike var dedi hap verdi kullandım bitti şimdi 15 haftalık hamileyim HERŞEY yolunda bendede kahverengi lekeleme vardı
Bnde o hapı kullandım kesildi doktora sordum birakimmi diye bırak dedi tekrar yine başladı bilmyrm ya

ErvA34_

Kayıtlı Üye
rank
Bnde o hapı kullandım kesildi doktora sordum birakimmi diye bırak dedi tekrar yine başladı bilmyrm ya
Geçmiş olsun canım dra gitmedin mi
Malesef koydeyim şuan gidemyrm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu nasıl doktor sen yine Bi git belki enfeksiyon kaptın
Gidemiyorum şuan cnku koydeyim ulaşımda sknti var yanu çok değil lekem ilacımi aldım yine de bilmiyorum artık

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank

Malesef koydeyim şuan gidemyrm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gidemiyorum şuan cnku koydeyim ulaşımda sknti var yanu çok değil lekem ilacımi aldım yine de bilmiyorum artık
Kafana takma çok yorulma gidene kadar cnm Allahım hiç kimsenin emegini boşa çıkarmasın kafana takma

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar