Kahverengi lekelenme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Kahverengi lekelenme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,469 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kahverengi lekelenme
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
2 ay önce düşük yaptım düşükten 1 ay sonra hemen regl oldum bu ay 1 hafta gecikmem oldu test yaptım 4 gün önce negatif aşırı bel ve kasık ağrılarım var yinede adet belirtisi diye gitmedim doktora ama az önce lavaboda iken kahverengi lekenin olduğunu gördüm hamilelik mi yoksa regl midir? Regl öncesi leke olur mu

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Regl öncesi Bn hiç lekenme yaşamadım cnm yaşayanlar var mıdır bilemem ama regl ztn aniden gelen birşey bnce sen kan ver ya da test yap

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
2 ay önce düşük yaptım düşükten 1 ay sonra hemen regl oldum bu ay 1 hafta gecikmem oldu test yaptım 4 gün önce negatif aşırı bel ve kasık ağrılarım var yinede adet belirtisi diye gitmedim doktora ama az önce lavaboda iken kahverengi lekenin olduğunu gördüm hamilelik mi yoksa regl midir? Regl öncesi leke olur mu
Düştükten kaynaklanıyor ve hemen hamile kalma bir sene sonra düşün bende yaşadım aynısını altı aya kadar düzelmedi bnm ama çok şükür bir sene sonra hamile kaldım şimdi on hafta oldu geçmiş olsun Rabbim yardımcın olsun

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Bence bi doktora görün canm

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Düştükten kaynaklanıyor ve hemen hamile kalma bir sene sonra düşün bende yaşadım aynısını altı aya kadar düzelmedi bnm ama çok şükür bir sene sonra hamile kaldım şimdi on hafta oldu geçmiş olsun Rabbim yardımcın olsun
1 sene çok fazla değil mi yani doktorlar bile 3 ay önermiyor sadece
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence bi doktora görün canm
Teşekkürler canım

Tüm sayfalar yüklendi.