Sorum var Kaka ve gaz

• Konbuyu başlatan Yeşimçck
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yeşimçck tarafından oluşturulan Kaka ve gaz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 227 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaka ve gaz
Konbuyu başlatan Yeşimçck
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Belinayin❤️ Annesi
Y

Yeşimçck

Guest
Merhaba kızlar 56 günlük bebeğim ciddi gaz problemi var bir sürü damla denedim işe yaramadı birde 3 haftadır kakasını 2 günde bir yapmaya başladı yaparkende ciddi anlamla zorlanıyor ağlıyor sadece anne sütü ile besliyorum buna benzer bir durum yaşayan var mı aranızda

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kızlar 56 günlük bebeğim ciddi gaz problemi var bir sürü damla denedim işe yaramadı birde 3 haftadır kakasını 2 günde bir yapmaya başladı yaparkende ciddi anlamla zorlanıyor ağlıyor sadece anne sütü ile besliyorum buna benzer bir durum yaşayan var mı aranızda
Bebeğine kimyon çayı verebilirsin canım duş aldır karnına saat yönünde masaj yap. Bir sürü damla denemissin bir doktordan da fikir al

A

Adsız anne adayı

Guest
Aynı sorun bende de var kakasını iki günde bir yapıyor emerken savaşıyor bırakıyor mama içerken agliyo gazi o kadar fazla ki anlatamam çok zor geciyo gunlerim Allah yar ve yardımcimiz olsun 🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum ara ara zeytinyağı ver ve karnına da masaj yap

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kulak çubuğunu zeytin yağına bandir poposuna sur yavaş yavaş bide biskilet hareketi yap öyle daha kolay yapar kakasını cnm geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar