kalbinde beyaz parlak ekojenik odak Down sendromu belirtisimi

• Konbuyu başlatan Sibel ankara
  • Toplam 2 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sibel ankara tarafından oluşturulan kalbinde beyaz parlak ekojenik odak Down sendromu belirtisimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 400 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kalbinde beyaz parlak ekojenik odak Down sendromu belirtisimi
Konbuyu başlatan Sibel ankara
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ankara sibel
S

Sibel ankara

Guest
Kizlar 38 yaşındayım 2 nci hamileligim bir suru test yaptırdım nipt.testi gibi çocuğun engelli olup olmadığı için hepsi güzel ama.ultrasonda kalbinde.beyaz parlak ekojenik odak görüldü dedi.doktor bu bazen down sendromuna işaret.edermis bazen kaybolurmus böyle.birsey yaşayan var mi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar 38 yaşındayım 2 nci hamileligim bir suru test yaptırdım nipt.testi gibi çocuğun engelli olup olmadığı için hepsi güzel ama.ultrasonda kalbinde.beyaz parlak ekojenik odak görüldü dedi.doktor bu bazen down sendromuna işaret.edermis bazen kaybolurmus böyle.birsey yaşayan var mi
(Normal bir gebelikte tek başına görüldüğünde, iyi huylu bir varyant olarak kabul edilir, dolayısıyla tesadüfen kalp içi ekojenik odak saptanan orta trimester bir fetüste karyotip analizi yapmak gereksizdir.

Genellikle 3. trimesterde kaybolurlar.) Bende 21 haftalık gebeyim canım doktorum bebeğinin kalbinde parlaklık var dedi yazdığın gibi ama bu parlaklık 28. Haftaya kadar kendiliğinden geçer dedi korkma yani bebeklerin hepsinde görülüyor sonra kendiliğinden kayboluyor dedi. İçin rahat etsin diye araştırma yapıp attım bide rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

(Normal bir gebelikte tek başına görüldüğünde, iyi huylu bir varyant olarak kabul edilir, dolayısıyla tesadüfen kalp içi ekojenik odak saptanan orta trimester bir fetüste karyotip analizi yapmak gereksizdir.

Genellikle 3. trimesterde kaybolurlar.) Bende 21 haftalık gebeyim canım doktorum bebeğinin kalbinde parlaklık var dedi yazdığın gibi ama bu parlaklık 28. Haftaya kadar kendiliğinden geçer dedi korkma yani bebeklerin hepsinde görülüyor sonra kendiliğinden kayboluyor dedi. İçin rahat etsin diye araştırma yapıp attım bide rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻
Benimde bebeğimin her şeyi temiz çıktı ama doktorum parlaklık dowm sendorumu Yada tromozom 13 belirti gibi cümleler kurmadı sende içini rahat tut her şeyi iyi çıktı ise kendini strese sokma

A

Ankara sibel

Guest

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde bebeğimin her şeyi temiz çıktı ama doktorum parlaklık dowm sendorumu Yada tromozom 13 belirti gibi cümleler kurmadı sende içini rahat tut her şeyi iyi çıktı ise kendini strese sokma
Canlar çok teşekkür ederim valla huzursuzluk sıkıntı hamileliigi anlayamadım bile tekrar teşekkürler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar