Kalça çıkıklığı yaptırmalımıyım.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Kalça çıkıklığı yaptırmalımıyım. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,877 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalça çıkıklığı yaptırmalımıyım.
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel minanin annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sizler yaptırdınız mi hanımlar. 2 aylık kızım war yaptrsam mi bilemdm oqlumda 6 aylikkn saqlik ocaqnin baskısıyla yaptrmstim. Buqun aşıdan qeldim ebe hiç bisey demedi bnde saf qibi sormayı unuttum napmaliym sizler yaptırdınız mi.
Benim daha bebeğim doğmadı ama canım akrabamız dediğim uzak ama muhabbet var çocuğa kalça çıkıkligi testi yaptirmamislqr bebek oturamayinca bide ardından yuruyemeyince anlamışlar çocukta bir şey olduğunu bir sürü ameliyata girdi çocuk.
Ne kadar erken o kadar iyi olur canım yaptırmanı tavsiye ederim o hanımefendinin çocuğunun doğum sırasında hemşireler çocuğun kalçasını çıkartmış kimse bebek oturma ayına gelene kadwr anlamamış 🥲 yavrucak neler çekti onun yüzünden Ankara'ya gelip kaç kez ameliyat oldu sonra alçı filan taktıklar en son gördüğümde çok güzel yürüyordu.

Tecrübeli Anne

Kayıtlı Üye
rank
Sizler yaptırdınız mi hanımlar. 2 aylık kızım war yaptrsam mi bilemdm oqlumda 6 aylikkn saqlik ocaqnin baskısıyla yaptrmstim. Buqun aşıdan qeldim ebe hiç bisey demedi bnde saf qibi sormayı unuttum napmaliym sizler yaptırdınız mi.
Ben yeni yaptırdım canim erken tedavi için yaptırmak gerekiyor cocuk doktoru soyluyo genelde

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı durumdayım ne hastanedeki doktor ne sağlık ocağı birsey demedi ben de yaptırmadım henüz ne göz ne kalça çıkıgı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim daha bebeğim doğmadı ama canım akrabamız dediğim uzak ama muhabbet var çocuğa kalça çıkıkligi testi yaptirmamislqr bebek oturamayinca bide ardından yuruyemeyince anlamışlar çocukta bir şey olduğunu bir sürü ameliyata girdi çocuk.
Ne kadar erken o kadar iyi olur canım yaptırmanı tavsiye ederim o hanımefendinin çocuğunun doğum sırasında hemşireler çocuğun kalçasını çıkartmış kimse bebek oturma ayına gelene kadwr anlamamış 🥲 yavrucak neler çekti onun yüzünden Ankara'ya gelip kaç kez ameliyat oldu sonra alçı filan taktıklar en son gördüğümde çok güzel yürüyordu.
Off çok geçmiş olsun üzüldüm 😔

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Ben daha doğurmadım ama zamani gelince yaptıracam hani Allah korusun bisey varsa erken teşhis daha önemli bence

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar