Sorum var Kalca çıkıklığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yiğit Efe'm tarafından oluşturulan Kalca çıkıklığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 406 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalca çıkıklığı
Konbuyu başlatan Yiğit Efe'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Yiğit Efe'm

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar oğlum 5 aylık bazi sebeplerden ötürü hiç kalça çıkıklığı için hastaneye götürmedim. İlk 3 Ay içerisinde götürülmesi gerekiyormuş ben geç mi kaldım yarına randevu aldım sizce yaparlar mı bu konu hakkında bilgisi olan yazabilir mi şimdiden teşekkür ederim 🌸

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Evet o ilk zamanlardı canım benim sorun yaşamadıysan sıkıntı yok ama fikrimce bakarlar için rahat eder bari canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet o ilk zamanlardı canım benim sorun yaşamadıysan sıkıntı yok ama fikrimce bakarlar için rahat eder bari canim
Gerçi bebek yürüyüp emekleyince anlaşılır sıra alman iyi olmuş bizede haber ver cnm

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar oğlum 5 aylık bazi sebeplerden ötürü hiç kalça çıkıklığı için hastaneye götürmedim. İlk 3 Ay içerisinde götürülmesi gerekiyormuş ben geç mi kaldım yarına randevu aldım sizce yaparlar mı bu konu hakkında bilgisi olan yazabilir mi şimdiden teşekkür ederim 🌸
Bakarlar canim ,benim bebegim 9 aylik bende kalca cigindan upelendim doktorlar neden muanesi yaptirmadin diye kizdilar rontgen cektiler sukur cikigi yok ,6 aya kadar ultrasonla bakiliyo ,utrasonla daha iyi anladilir ,6 aydan sonra ultrasona almiyolar mutlaka gotur bebegini bi ayin daha var gec degil rabbim yardimcin olsun

Yiğit Efe'm

Kayıtlı Üye
rank

Gerçi bebek yürüyüp emekleyince anlaşılır sıra alman iyi olmuş bizede haber ver cnm
Sağol canım evet kendimce bir sorunu yok gibi herşey yolunda görünüyor ama insan yine de bilemiyor içi rahat etmiyor
Yarın gideceğim bakalım inşaAllah hersey yolundadır çok teşekkür ederim

Bakarlar canim ,benim bebegim 9 aylik bende kalca cigindan upelendim doktorlar neden muanesi yaptirmadin diye kizdilar rontgen cektiler sukur cikigi yok ,6 aya kadar ultrasonla bakiliyo ,utrasonla daha iyi anladilir ,6 aydan sonra ultrasona almiyolar mutlaka gotur bebegini bi ayin daha var gec degil rabbim yardimcin olsun
Teşekkür ederim canım içim rahatladı şimdi çünkü ilk 3 Ay diyor doktorlar bende kararsız kaldım ama oluyormuş. İnşaAllah benim bebişin de çıkığı yoktur 🤲🏻

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Sağol canım evet kendimce bir sorunu yok gibi herşey yolunda görünüyor ama insan yine de bilemiyor içi rahat etmiyor
Yarın gideceğim bakalım inşaAllah hersey yolundadır çok teşekkür ederim
Aynen canmm için rahat eder bari iyi düşünelim iyi olsun canım benim ❤️ bence de yoktur

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı güzel sonuclarla inşallah canım benim

Yiğit Efe'm

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar