Sorum var Kalça ultrasonu

• Konbuyu başlatan Adsız anne adayı
  • Toplam 23 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Adsız anne adayı tarafından oluşturulan Kalça ultrasonu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 982 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalça ultrasonu
Konbuyu başlatan Adsız anne adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bir melek annesi 🧚
A

Adsız anne adayı

Guest
Dün kontrole gittik kızıma kalça ultrasonu çekildi sol kalçaya tip 2 dendi sonra doktora çıktık sol kalçanin kemiğinin içe doğru olduğunu söyledi yukarı ve içe doğru olsaydı kalça cikikligi olurdu ama bununki öyle değil dedi iki bez kullan herkese çocuğu verme ayakları üstüne durmasın gazını karnından al kucağa alırken elini iki bacak arasına koyup al dedi biz önlem alalım ilerde Allah korusun alçıya falan alınmasın dedi çok endişelendim böyle bir şey başına gelen var mı

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Dün kontrole gittik kızıma kalça ultrasonu çekildi sol kalçaya tip 2 dendi sonra doktora çıktık sol kalçanin kemiğinin içe doğru olduğunu söyledi yukarı ve içe doğru olsaydı kalça cikikligi olurdu ama bununki öyle değil dedi iki bez kullan herkese çocuğu verme ayakları üstüne durmasın gazını karnından al kucağa alırken elini iki bacak arasına koyup al dedi biz önlem alalım ilerde Allah korusun alçıya falan alınmasın dedi çok endişelendim böyle bir şey başına gelen var mı
Anladığım kadarıyla kalça çıkıklığı yok canım bu güzel bişey doktor riske atmamak için yapılacak şeyleri söylemiş dediklerine harfiyen uyarsan Allah in izniyle bir problem olmaz🙏 alçı inan daha zor bezlemek daha kolay moralini bozma olumlu düşün

A

Adsız anne adayı

Guest
Evet canım kalça cikikligi yok dedi ama sol tarafindaki açı derecesi sağa göre farklı imiş sol tarafi içe doğru duruyormuş açıkçası korkuyorum bişi olur diye 90gun sonra önce ortopediye git sonra bana gel dedi doktor şimdi 7hafta 5 gunluguz dikkat edicem kaynanamı gorumcegi hiç dinlemicem bana sürekli bacakları eğri yana doğru acıyo kundak yap bağla bacaklarını falan dediler meğerse doğru olan bu değilmiş bebek doğru yatiyormus onlar bacakları birleştirmek için uğraştılar üzgünüm 😪

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum doktorun dediklerinin hepsi YAP inşaallah bir sorun olmaz benim yakınıma da öyle söylemişdi doktor dediklerini yapdı cok şükür sonradan hiç bir şey olmadı illerde önlem alınmasa açlıya alınması cok kötü hem cocuk icin hem anne için zor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Rabbim yardımcın olsun canım inşallah tez zamanda geçer

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar