Kalçam çıktı sanki

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melike5 tarafından oluşturulan Kalçam çıktı sanki başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 357 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalçam çıktı sanki
Konbuyu başlatan Melike5
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Melike5

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gerçekten çok kötüyüm, 29 haftalık hamileyim 1 ay önce normal ağrılar ile başladı ve artık sağ kalçam 5 10 dakikada bir bıçak saplanır gibi ağrıyor tutuluyor doktora söyledim ortopediye görünebilirsin hamilelikte normal dedi ama ben buna dayanamıyorum başına gelen var mı ne yapmak iyi gelir artık yerimden kalkamaz hale geleceğim resmen

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gerçekten çok kötüyüm, 29 haftalık hamileyim 1 ay önce normal ağrılar ile başladı ve artık sağ kalçam 5 10 dakikada bir bıçak saplanır gibi ağrıyor tutuluyor doktora söyledim ortopediye görünebilirsin hamilelikte normal dedi ama ben buna dayanamıyorum başına gelen var mı ne yapmak iyi gelir artık yerimden kalkamaz hale geleceğim resmen
Aynı durumdan sol kalça we bacaktn muzdaribim 😑 20 haftalikken başladı kalçamda 33 haftama kadar sürdü üzerine zerre basamıyordum kuşum doktra felan demedim annem qebelik yeli dedi. Şuan 38 haftalqm 5 haftadr qece bacaqma wuruyo sıkıntısı soquk şu tutuyorum yada bacaqmi bezle baqliyorum insaAllah sizin ilerde bacaqniza wurmaz coook kötü bi durum 😑

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Aynı durumdan sol kalça we bacaktn muzdaribim 😑 20 haftalikken başladı kalçamda 33 haftama kadar sürdü üzerine zerre basamıyordum kuşum doktra felan demedim annem qebelik yeli dedi. Şuan 38 haftalqm 5 haftadr qece bacaqma wuruyo sıkıntısı soquk şu tutuyorum yada bacaqmi bezle baqliyorum insaAllah sizin ilerde bacaqniza wurmaz coook kötü bi durum 😑
Kuzum bezle bağlamak iyi degil kan akışını keser dikkat et

...

Moderator
Mod
rank
Rabbim şifa versin canım.Bendede vardı magnezyum verdi doktor geçti.Magnezyum kullandınmı.

AnneEbru

Kayıtlı Üye
rank
Benimde olmustu dogum yaptım 1 bucuk sene sonra gecti simdi hamileyim yine başladı hamilelikten normal sanirim. Ben dogumdan sonra hiç yuruyememistim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar