Kalp atisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ozlem kzlrmk tarafından oluşturulan Kalp atisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 988 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalp atisi
Konbuyu başlatan Ozlem kzlrmk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Ozlem kzlrmk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebeklerinizin kalp atisini kacinci haftada duydunuz ben dun doktora gittim ikiz gebelik olabilecegini soyledi gormon testim oldugundan yuksek cikmis 5+5 gunlugum suan sadece keseyi gorduk bebek yada bebekler gorunmedi 2 hafta sonraya randevu verdi sizce duyulurmu ozaman

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım hayırlı olsun 7 haftalıkken duyduk kalp atışını sizde duyarsınız inşallah 🤲❣️

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Büyük ihtimalle duyarsın canım 7 8 haftalık olmuş olacaksınız. Kese oluşmuştur senin şuan ultrasondan bakmadı mı ikiz bebekse ikinci bi kesede görürdü aslında 🙄rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏
Kizlar bebeklerinizin kalp atisini kacinci haftada duydunuz ben dun doktora gittim ikiz gebelik olabilecegini soyledi gormon testim oldugundan yuksek cikmis 5+5 gunlugum suan sadece keseyi gorduk bebek yada bebekler gorunmedi 2 hafta sonraya randevu verdi sizce duyulurmu ozaman

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Cnm diger gittiginde dinlenir 6 ci haftada duyulur ama ayirt edilmez tam net sekilde 7. 8. Haftada

Ozlem kzlrmk

Kayıtlı Üye
rank
Insallah cnm ya ikiz ola lbilme ihtimalini duyduktan sonra zaman gecmiyo
Büyük ihtimalle duyarsın canım 7 8 haftalık olmuş olacaksınız. Kese oluşmuştur senin şuan ultrasondan bakmadı mı ikiz bebekse ikinci bi kesede görürdü aslında 🙄rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm diger gittiginde dinlenir 6 ci haftada duyulur ama ayirt edilmez tam net sekilde 7. 8. Haftada
Hmmm acaba dedim kalp atislati ayirt edilemezmi gittigim zaman 7 hafta 2 gunluk oluyorum

Merhaba canım hayırlı olsun 7 haftalıkken duyduk kalp atışını sizde duyarsınız inşallah 🤲❣️
Cok sagol cnm insallah bekliyorum eger ikiz olursa 2 ci ikiz gebeligim olucak oyuzden cok cok merak ediyorum

Cok sagol cnm insallah bekliyorum eger ikiz olursa 2 ci ikiz gebeligim olucak oyuzden cok cok merak ediyorum

Büşracık

Kayıtlı Üye
rank
Evet cnm duyulur bende 7 haftalıkken duymuştum

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebeklerinizin kalp atisini kacinci haftada duydunuz ben dun doktora gittim ikiz gebelik olabilecegini soyledi gormon testim oldugundan yuksek cikmis 5+5 gunlugum suan sadece keseyi gorduk bebek yada bebekler gorunmedi 2 hafta sonraya randevu verdi sizce duyulurmu ozamangeç

Geç dölenme olabilir cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar