Kalp sıkışması ve nefes darlığı yardım edin lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yıldız hande tarafından oluşturulan Kalp sıkışması ve nefes darlığı yardım edin lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 699 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalp sıkışması ve nefes darlığı yardım edin lütfen
Konbuyu başlatan Yıldız hande
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yıldız hande

Yıldız hande

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 14+3 gunluk hamileyim dün akşam yatağa uzandım ilk önce nefesim daraldı sonra kalbim sıkıştı nefes alamadım nedeni ne bilmiyorum yardım eder misiniz her yatağa girdiğimde nefesem daralıyor zorla nefes alıyorum

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 14+3 gunluk hamileyim dün akşam yatağa uzandım ilk önce nefesim daraldı sonra kalbim sıkıştı nefes alamadım nedeni ne bilmiyorum yardım eder misiniz her yatağa girdiğimde nefesem daralıyor zorla nefes alıyorum
Yani cnm bence doktoruna danış çünkü daha gebeliğin başındasin karnın. Aşırı büyüdü o yüzden nefesin kesiliyor diyebilirim ama henüz karnın belirgin bile değil bence.. ama yine de kendini korktuma önemli birşey yoktur sen doktoruna mesaj at sor olmadı zaten o seni muayeneye cagirir

Yıldız hande

Kayıtlı Üye
rank
Ya çok korktum bişey olacak diye ayakta biraz dolaşımda geçti kendiliğinden nefesim tamamen kesildi çünkü eltim e sordum akşam fazla yemek yersen de böyle ola bilir dedi sizce ondan mi

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Ben uyumadan önce odayı baya havalandiriyorum canim hamilelikte sıkıntı basıyor , yemek olarak akşam hafif seyler deneyebilirsin suyu bol iç canım bide demir seviyene baktirman iyi olur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar