Kamuda gebelik idari izini ne zaman başlıyor

• Konbuyu başlatan Leyla Önal
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leyla Önal tarafından oluşturulan Kamuda gebelik idari izini ne zaman başlıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 834 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kamuda gebelik idari izini ne zaman başlıyor
Konbuyu başlatan Leyla Önal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda
L

Leyla Önal

Guest
Kamuda çalışıyorum 6 haftalık hamileyim ne zaman idari izinli sayılıyor bilgisi olan var mi

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Kamuda çalışıyorum 6 haftalık hamileyim ne zaman idari izinli sayılıyor bilgisi olan var mi
Özel sektördeyim 32.haftada başlıyor bizde doktorlar genelde 32.haftada veriyorlar raporu amirlerine sor tabi kamu fark ediyor olabilir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Arkadasım var kamuda sordum 31.32 haftada baslıyor dedi bizdede

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Analık hakları 32. Haftada başlıyor, dilerseniz doktor raporu ile bir kaç hafta daha çalışmaya devam edebiliyorsunuz. Kalan izniniz doğumdan sonrakilere ekleniyor. Ben çok arastirmistim ama hamile olduğum için işten cikarildim 🤔😩 ayrıca bir takvim yılı içinde 40 gün rapor kullanabilme durumunuz var analık izninden önce rapor iznine cikabilirsiniz pandemiden dolayı rapor yazabilir doktorunuz. 10 ar günden veya heyet raporu ile uzun süreli rapor alabilirsiniz.

Ftm

Kayıtlı Üye
rank
24.haftada idari izinli sayılıyorsunuz, devletten yada özelden fark etmez 24.hafta belgesini alıp idari birime bırakıyorsunuz.
Ben devlet memuruyum, devlet 24.haftada zorunlu idari izne ayırıyor, 32.haftaya geldiğinde ise çalışamaz raporu istiyor. Siz yinede kurumunuza sorun, sağlık sektörü böyle ilerliyor.

Leyfer

Kayıtlı Üye
rank
Canim suan pandemiden dolayi 24.hafta da idari iznimiz basliyor ben suan idari izinliyim 30. Haftam.. hastaneden raporunu alip ilgili birime dilekceyle birakman yetiyor..
Aynı haftadayiz bu arada peki 32. Haftadan sonra idari izinli mi sayilaxsksiniz yoksa çalışmak istemezseniz annelik iznini mi kullanmış olacaksın

Mariya'm

Kayıtlı Üye
rank
Aynı haftadayiz bu arada peki 32. Haftadan sonra idari izinli mi sayilaxsksiniz yoksa çalışmak istemezseniz annelik iznini mi kullanmış olacaksın
32. Hafta sonrasi dogum izni diye geciyor canim ben calismayi dusunmuyorum sinif ortami cocuklar cok yorucu oluyor.. siz kullanacak misiniz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar