Sorum var Kan gelmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 🐣AseL'in AnnEsi🤰 tarafından oluşturulan Kan gelmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,797 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kan gelmesi
Konbuyu başlatan 🐣AseL'in AnnEsi🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🐣AseL'in AnnEsi🤰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar dün söyleme sayıp ishal olmusum sonrada koltuğa oturdumda kan gelmiş makat kismimdan sizdede bu durum oldumu çok korktum ama yara gibi bişey olmus
Kuzum basur olmuş olabilirsin evet gebe isen çok şık yasar genelde bunu hamile bayanlar

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hemoroid Nedenleri
  • Kronik kabızlık ve ishal,
  • Gebelik,
  • İleri yaş,
  • Sürekli oturur vaziyette zaman geçirmek,
  • Egzersizden uzak yaşam tarzı,
  • Bisiklet sürmek gibi spor aktiviteleri,
  • Aşırı alkol ya da baharatlı yiyecekler tüketmek,
  • Genetik yatkınlık.
Hemoroid Belirtileri
  • Dışkıda açık kırmızı renkte kanama,
  • Kaşıntı,
  • Ağrı,
  • Anüs çevresinde akıntı ve ıslaklık,
  • Anüs çevresinde ağrılı şişlik

58sivas

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün söyleme sayıp ishal olmusum sonrada koltuğa oturdumda kan gelmiş makat kismimdan sizdede bu durum oldumu çok korktum ama yara gibi bişey olmus
Doğumunz yakınsa hemoroid vardr kuzum korkma o bndede var ama kanama olmadı doğum aynına girince oluyor çünkü rahim ve ordaki kaslar zorlanirmis hemooit olurmuş bn e gebeligim 3 dede doğum ayında oldu doğumdan sonra gittim bı sorun olmadığını söylediler demekki zorlanıyor ister istemez sonuçta çocuk taşıyoruz tüm beden zorlanır

🐣AseL'in AnnEsi🤰

Kayıtlı Üye
rank
Cnm sen kabız oluyor musun bu aralar
Cok deil cmm decavit içtim iceli boleyim binde bir ve dün ki olayda başıma ilk defa geldi az bişey kan sizmis ama özel olcak ama camasiirimda bişey yok koltuğa akmış bende anlamadim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğumunz yakınsa hemoroid vardr kuzum korkma o bndede var ama kanama olmadı doğum aynına girince oluyor çünkü rahim ve ordaki kaslar zorlanirmis hemooit olurmuş bn e gebeligim 3 dede doğum ayında oldu doğumdan sonra gittim bı sorun olmadığını söylediler demekki zorlanıyor ister istemez sonuçta çocuk taşıyoruz tüm beden zorlanır
Teşekkürler cnm bnm

Kızlar ben sanriim basur oldum ya makat kismimda kırmızı et parçası var ve dokununca ağri yapiyo çok korkuyorum nolur bişey soleyin gebelikten dolayıdır demi o kdr dikkt ediyorum yani doktora salı günü gidecem

Kızlar ben sanriim basur oldum ya makat kismimda kırmızı et parçası var ve dokununca ağri yapiyo çok korkuyorum nolur bişey soleyin gebelikten dolayıdır demi o kdr dikkt ediyorum yani doktora salı günü gidecem

Utanıyorum da yazarken kusura bakmayın doktoruma nasıl dicem onuda bilmiyorum ama arada bir ağrı yapıyor sizce doğumdan sonra geçer mi ya

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.