Kan hapı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Kan hapı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,093 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kan hapı
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar kan hapi kullanmadim doktorum yazdi ama ben almadim icmedim birsey olurmu bazi kisilerde kullanman gerekli dio mecbur dio nabmam gerek alsammi
Alman daha iyi olur senin için çünkü bebek senden bütün kan degerlerini çekiyor. Seni halsiz bırakır doğumda kanama fazla olduğu için sıkıntı yaşarsın.

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar kan hapi kullanmadim doktorum yazdi ama ben almadim icmedim birsey olurmu bazi kisilerde kullanman gerekli dio mecbur dio nabmam gerek alsammi
Kan ilacini doğumdan sonra bile devam ediyorsun canim mutlaka kullanmalisin bende halsizlik coktu cabuk yoruluyor dum ilaca basladigimdan beri iyim cok şükür neden kullanmıyorsun ki

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Doğuma yakın çok sıkıntı oluyor ilk hamileliğimde içmediğim diye 10 gün üst üste serum aldım değerlerim toplansın diye ikincide midem çok kötü diye içecek şeklinde küçük tüplerde yazdı 3 kutu kullandım sadece sonra içemedim ona rağmen değerlerim çok düşmüş diye yine serum takviyesi aldım doğumdan sonrada tekrar alacakmışım

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kotu kokusu var diolar bazilari icemiodum midemi bulandirdi diolar
Vitamin haplari biraz garip kokuyor ama kan ilaci kapsul gibi benimki hic kokmuyor sabah ac karnina içiyorum bende gayno ferro sanal kullanıyorum hicte şikayetçi deilim ilk gebeligimde de ferrum fort kullaniyordum ondada hiç bulantı yasamadim bana heo vitaminler kokuyo

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kan demir düzeyleri normal bile olsa anne adayına, gebeliğin ikinci yarısından itibaren takviye demir verilmesi gerekir. Bu sebeple kan sayımında değerleriniz normal olsa da, kansızlığınız olmasa da, 20. haftadan sonra demir takviyesi (kan ilaçları) almanız gerekir.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar