Sorum var Kan ilacı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Assya tarafından oluşturulan Kan ilacı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 613 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kan ilacı
Konbuyu başlatan Assya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar merhaba aranızda hamilelikte doktrun verdiği kan ilacı vitamin vs kullanmayan ve herhangi kötü biseyle karşılaşan var mı ben ilaçlar son bir aydır icmiyrm bebeğime zararı olurmu😓
Doktor o ilaçları senin için veriyor canım bebeğin gelişimi için senden gerekli kanı vitaminleri çekiyor zaten senin değerlerin düşüyor bu sefer takviye amaçlı veriyor. İçmezsen halsiz düşersin ve doğum sürecinde emzirme döneminde sıkıntı yaşarsın. Kısaca özetlemeye çalıştım karar senin

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba aranızda hamilelikte doktrun verdiği kan ilacı vitamin vs kullanmayan ve herhangi kötü biseyle karşılaşan var mı ben ilaçlar son bir aydır icmiyrm bebeğime zararı olurmu😓
Bn kan ilacını arabir iciyodum ac karına oldugu icin midemi bulandiriyordu doktora gttm knlarm düşük çkti ilacmi duzenli iciyorum bde pekmz yiyorum korkudan 5inde gdcm insallh duzelmistr ve bugün cok kotu bi haber aldm kuzenimn eşi hamileydi 5 aylk kanszlktan dolayi kalbi durmuş suan doğumda dogmsni bkliyolar yani😣😣😣

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
İçmen lazım senın dışardan aldığm besinlerdeki vitamnler yeterli olmuyor takviye şart kullanmaya başla yeniden.

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Bn kan ilacını arabir iciyodum ac karına oldugu icin midemi bulandiriyordu doktora gttm knlarm düşük çkti ilacmi duzenli iciyorum bde pekmz yiyorum korkudan 5inde gdcm insallh duzelmistr ve bugün cok kotu bi haber aldm kuzenimn eşi hamileydi 5 aylk kanszlktan dolayi kalbi durmuş suan doğumda dogmsni bkliyolar yani😣😣😣
Kuzum normal doğummu yapıyor

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Kaç haftaliksin kuzum ve neden icmiyorsun doktorun veridiğine göre kullanılması gereken ilaçlar sonuçta kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum pekmezi yoğurta kat ye çok güzel faydası oluyor gerçekten ben baya yedim o şekilde çokta faydasını gördüm balim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar