Kan kusmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mahnur tarafından oluşturulan Kan kusmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,316 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kan kusmak
Konbuyu başlatan Mahnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Mahnur

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar daha yeni doğum yaptım 22 gün oldu kızım emiyo iken göğsüm den kan geliyormuş ben fark etmedim hiç emzirdikten sonra bir baktım baya kan kustu çok korkuyorum ne yapsam başına böyle birşey gelen oldu mu

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar daha yeni doğum yaptım 22 gün oldu kızım emiyo iken göğsüm den kan geliyormuş ben fark etmedim hiç emzirdikten sonra bir baktım baya kan kustu çok korkuyorum ne yapsam başına böyle birşey gelen oldu mu
Ben o sekilde 2 ay emzirdim ve hic bir ilerleme kaydedemedim , doktorumla ortak bir calisma yuruttugumuz halde .. en sonunda doktorum iyilesmeyecegini nadir kadinlarda bu durumun gozuktugunu soyledi ve kesmek zorunda kalmistim.. umarim goğuslerin cabuk alisir ve bebisinde emmeyi canuk ogrenir..

Mahnur

Kayıtlı Üye
rank
Ben o sekilde 2 ay emzirdim ve hic bir ilerleme kaydedemedim , doktorumla ortak bir calisma yuruttugumuz halde .. en sonunda doktorum iyilesmeyecegini nadir kadinlarda bu durumun gozuktugunu soyledi ve kesmek zorunda kalmistim.. umarim goğuslerin cabuk alisir ve bebisinde emmeyi canuk ogrenir..
Benden ilk defa bugün geldi kan canım senden doğumdan sonra hep mi geldi kan niye

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canimmm benimm gögüs ucun cok catladiysa ve kuruysa ondan gelir kan bende kizimdayken yasamistim cok catlamisti bebegim emdikce iyice aciyodu ve haliyle kaniyordu😖 sütünü sür sürekli lansinoh gogus ucu kremi kullan gogus kalkani kullan tabi catladktan sonra pek ise yaramiyor catlamadan önlem almak gerek ama sen gne de dene canim benim🥺

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Benden ilk defa bugün geldi kan canım senden doğumdan sonra hep mi geldi kan niye
3 yada 4. Gunuydu sanirim oglumun fazlasini cikardigi mendilinde kan gordum.. doktorumla gorustugumde bunlarin ilk zamanlarda normal seyler oldugunu goğuslerimin zamanla alisacagini ve bebeginde emmeyi zamanla ogrenecegini soylemisti.. emzirme teknikleri hersey dogru olmasina ragmen malesef alisamadim bu duruma.. doktorumda kesmem gerektigini soyledi

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Göğsün yaraysa malesef oluyo o durumlar benimkide oldu daha sık emzir yarar iyileşir sürekli nemli tut göğsünü benimkinden iltihap geliyodu cok fenaydi ama bir sey olmuyo insallah olmaz aman kaniyo diyr emzirmeyi birakmayin.

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Benim başıma geldi canım. Göğüsüm parçalanmıştı bebeğim kan yutmuş sonra pıhtı şeklinde kusmuştu korkma bebeğine bişey olmaz. Yara için ben çok şey denedim fayda etmedi en son gümüş kapak aldım iki güne toparladı 4 ay kullandım çok şükür geçti bı de emzirmeden önce ve sonra sütümden süruyodum o da fayda etti. Allah yardımcın olsun canım🙏 çok can yakıyo ben çok çektim.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar