Kan lekesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elisa tarafından oluşturulan Kan lekesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,279 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kan lekesi
Konbuyu başlatan Elisa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elisa

Anneadayı

Kayıtlı Üye
rank
Yok canim kanama yoktu Yane az leke seklinde geldi gitim Tabi bisey Yok dediler Ama iste bazen leke gibi oluyor bazilari diyor normaldir iliski esnasinda oluyormus diyene
Yok canim kanama yoktu Yane az leke seklinde geldi gitim Tabi bisey Yok dediler Ama iste bazen leke gibi oluyor bazilari diyor normaldir iliski esnasinda oluyormus diye
Bende de ilk az Bi leke geldi kanama olarak devam etti peşine ama doktorun sorun yok demişse yoktur canım bende dediğim gibi plesanta aşağı düşmüş o gün o yüzden çok çektim 😊😊 doktorlar daha iyisini bilir iyisiniz demişse sıkmana gerek yok canını

Elisa

Kayıtlı Üye
rank
Ben böle şeyden çok korkarım 30 haftalık gebeyım hala ilişki yok ilişkiyi Ne kadar önerselerde bazı zamanlarda ben gebelikte sakıncalı bir durum oldugunu düşünüyorum
Bazi gebelikte yasak Ama normal dogum icin yapilmasi lazimis Tabi boyle her gun degil Ama arada sirada olmasi lazimis dogumu kolaylastirsin die

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar cok Ozur diliyerek soruyorum acaba aranizda bazen iliski esnasinda hafif penbesi kan gibi olan oldu mu ? Bi keresinde olmustu acile gitim bisey Yok dediler arada olur dediler aranizda bu durumu yasiyan oldu mi ?
Benimde öyle oldu ilişkiden sonra pembemsi geldi korktum kaynanama söyledim ilişkiden sonra olur bazen dedi hastaneye gittim bişey yok düşük tehlikesi de gözükmüyo ama yinede ilaç yazicam dedi ilişki yasak dedi

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar cok Ozur diliyerek soruyorum acaba aranizda bazen iliski esnasinda hafif penbesi kan gibi olan oldu mu ? Bi keresinde olmustu acile gitim bisey Yok dediler arada olur dediler aranizda bu durumu yasiyan oldu mi ?
Tahriş den kaynaklanıyordur belki, iliski Sonrası kaşıntı, acı hissediyir musun. Vajinada baskı şişme.

Tüm sayfalar yüklendi.