Kan sulandirici igne

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Linass tarafından oluşturulan Kan sulandirici igne başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,281 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kan sulandirici igne
Konbuyu başlatan Linass
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Linass

Kayıtlı Üye
rank
Kan sulandirici igneyi nasıl kullandınız bn koldan eşime yaptırdım korktum biraz ama eczacı bayan eşime tarif etmiş kendiside yapabilir demiş kolda damar yok kaba et demiş yaptırdım siz nasıl kullandınız ????

0zlemcee

Kayıtlı Üye
rank
Ben yıllardır kullanıyorum göbekten kendim vuruyorum ama vurduğum yerlerde küçük de olsa sertleşme oluyor göbekte yer kalmayınca koldan veya bacaktan vuruyorum kısaca kaba et olan her yerden kullanabilirsiniz 🤣🤣

Alioth

Kayıtlı Üye
rank
Kan sulandirici igneyi nasıl kullandınız bn koldan eşime yaptırdım korktum biraz ama eczacı bayan eşime tarif etmiş kendiside yapabilir demiş kolda damar yok kaba et demiş yaptırdım siz nasıl kullandınız ????
Geçmiş tedavilerim/gebeliklerim, şu an ki gebeliğimin ilk gününden beri göbeğimden, kendim yapıyorum. Acilde bir hemşire en az acıyan yerin de göbek olduğunu söylemişti. Benimkinin dozu yüksek olduğu için bazen çok yakıyor. Ona da çare olarak biraz hareketsiz kalmayı buldum. Kımıldamadan ve asla dokunmadan biraz bekliyorum iğneyi yapınca.

Linass

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım
🙏🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben yıllardır kullanıyorum göbekten kendim vuruyorum ama vurduğum yerlerde küçük de olsa sertleşme oluyor göbekte yer kalmayınca koldan veya bacaktan vuruyorum kısaca kaba et olan her yerden kullanabilirsiniz 🤣🤣
Ben dün koldan yaptırdım esimede ağrım ne olmadı ilk iğne batınca oldu şuan iyiyim şükür Allah buradan da yüzume baktı iğneden pek korkarım 😄😄

Geçmiş tedavilerim/gebeliklerim, şu an ki gebeliğimin ilk gününden beri göbeğimden, kendim yapıyorum. Acilde bir hemşire en az acıyan yerin de göbek olduğunu söylemişti. Benimkinin dozu yüksek olduğu için bazen çok yakıyor. Ona da çare olarak biraz hareketsiz kalmayı buldum. Kımıldamadan ve asla dokunmadan biraz bekliyorum iğneyi yapınca.
Ben koldan oldum orası daaha kabaya ağrım neyim olmadı şuan gayet iyiyim çok şükür iğne biraz ilk girince yaktida onun dışında iyiyim şuan çok şükür 🤲🤲🤲

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ben karnımdan vuruldum karnımda morluklar oldu 😟 vurulmak istemiyorum ne yalan diyeyim ama cuma günü doktoruma gideceğim o devam et derse ederim bırak derse birakcam

Bunu okuyunca sevindim ya ben iğneyi sokarken de ağrıyor ama vurulduktan sonra ben hemen kalkıp geziniyorum belki ondan dolayı bu kadar ağrı oluyor ve morariyor 🤗 iğneyi olunca uzanirim belki daha iyi olur

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Bana saglikci kuzenim yada sağlık ocagindan yapıyorlar ama damara denk gelse daha iyiymiş hatta gören herkes kendimiz yapıyoruz diyor korkma bence ben korktuğum için kendim yapmıyorum çok cesaretim yok 😁

Tüm sayfalar yüklendi.