Kan testinde gebeligin haftasi belli olur mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebegimveben taraf─▒ndan olu┼čturulan Kan testinde gebeligin haftasi belli olur mu ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 430 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 8 yorum ve 0 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Kan testinde gebeligin haftasi belli olur mu
Konbuyu ba┼člatan bebegimveben
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan bebegimveben

bebegimveben

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
15 Aral─▒k 2021
Anneler merhaba ­čśŐ Bug├╝n aile hekiminde kan testi verdim sonu├žlar─▒m yar─▒n ├ž─▒kacak beta hcg de gebeli─čin ka├ž hafta oldu─ču yaziyor mu bilen annler cvplayabilir mi ┼čimdiden t┼čk ediorum ­čÖĆ­čśŐ

bebegimveben

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
15 Aral─▒k 2021
E nab─▒zdan c─▒kar 1 g├╝n beklemene gerek yok g├╝n├╝n├╝z gectmi
g├╝n├╝m ge├želi ├žok oldu ama ben son adet tarihimini hatirlamiyorum d├╝zensiz oldugum icin. e nabizdan nerden bakiliyo tahlilerden mi aceba birde orasi dogru bilgi mi veriyor

Sedoss

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
15 Temmuz 2021
Anneler merhaba ­čśŐ Bug├╝n aile hekiminde kan testi verdim sonu├žlar─▒m yar─▒n ├ž─▒kacak beta hcg de gebeli─čin ka├ž hafta oldu─ču yaziyor mu bilen annler cvplayabilir mi ┼čimdiden t┼čk ediorum ­čÖĆ­čśŐ
Orda yazm─▒yordu galiba ama netten bakarsan de─čere g├Âre haftas─▒n─▒ bulabilirsin

G├Âk├že G├Âk├žek ­čĄ░

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
9 Aral─▒k 2021
Tabuki sa─čl─▒k ocaklar─▒ ona g├Âre hesapl─▒yor
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Yok de─čerine g├Âre hesapliyorlar

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

├ťst