Sorum var Kanal tedavisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif Türkmen tarafından oluşturulan Kanal tedavisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 829 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kanal tedavisi
Konbuyu başlatan Elif Türkmen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
4 aylık olacak bebeğin var emziriyorum kanal tedavisi olmak istiyorum ama bebek emziriyorum aranızda emzirip diş çektiren oldu mu
Kuzum bende benimde oğlum 4 buçuk aylık emziriyirym ayın sonunda bende kanal tedavisi olucam doktoruma da dedim hani bilgisi var

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
4 aylık olacak bebeğin var emziriyorum kanal tedavisi olmak istiyorum ama bebek emziriyorum aranızda emzirip diş çektiren oldu mu
Dişte kullanılan uyuşturucu ilaçlar genelde süte geçmez deniliyor doktorların görüşleri farklı bu konuda ama yinede süte geçer gibi davranalım ben 20 lik dişimi çektirdim 4 saat sonra ilk sütü sagdim öyle emzirdim bir problem yaşamadım çok şükür

Elif Türkmen

Kayıtlı Üye
rank
Dişte kullanılan uyuşturucu ilaçlar genelde süte geçmez deniliyor doktorların görüşleri farklı bu konuda ama yinede süte geçer gibi davranalım ben 20 lik dişimi çektirdim 4 saat sonra ilk sütü sagdim öyle emzirdim bir problem yaşamadım çok şükür
Benim kızım meme çok düşkün oğlum da diş çektirdim ama o bu kadar düşkün degildi

Tüm sayfalar yüklendi.