Kanama bitmiyor 朮

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk覺nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asra taraf覺ndan oluturulan Kanama bitmiyor 朮 bal覺kl覺 konuyu okuyorsunuz. Bu konu imdiye dek 540 kez g繹r羹nt羹lenmi, 3 yorum ve 0 tepki puan覺 alm覺t覺r...
Kategori Ad覺 Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Bal覺覺 Kanama bitmiyor 朮
Konbuyu balatan Asra
Balang覺癟 tarihi
Cevaplar
G繹r羹nt羹leme
襤lk mesaj tepki puan覺
Son Mesaj Yazan 亂滕 塔癟伐

Asra

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
11 May覺s 2021
Merhaba arkadalar kurtaj olal覺 13 g羹n oldu leke tarz覺nda kanamam devam edyr ama son iki g羹nd羹r 癟ok gelmeye balad覺 ama par癟a gelmiyr b繹yle su gibi rengidd tam kan gibi deil ve ar覺m var normalmi sizce art覺k bitsin b覺kt覺m yoruldum

2 melek annesiyim

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
8 Ocak 2021
Merhaba arkadalar kurtaj olal覺 13 g羹n oldu leke tarz覺nda kanamam devam edyr ama son iki g羹nd羹r 癟ok gelmeye balad覺 ama par癟a gelmiyr b繹yle su gibi rengidd tam kan gibi deil ve ar覺m var normalmi sizce art覺k bitsin b覺kt覺m yoruldum
Normal cnm normal dogum gibidir k羹rtajda o yuzden uzun s羹rer

Fadimana

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
22 ubat 2021
Normal sonu癟ta par癟a vard覺 i癟inde ben bir aydan fazla 癟ektim ge癟mi olsun

亂滕 塔癟伐

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
8 May覺s 2021
Allah yard覺mc覺n olsun cnm bir 癟ay ka覺覺 ac覺 kahve i癟ine de birazc覺k limon tuzu ekle top haline getir bir bardak su ile yut kesiyor kanamani inallah ie yarar

T羹m sayfalar y羹klendi.

Son mesajlar