Kanama oldu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gülcan ibo tarafından oluşturulan Kanama oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 900 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kanama oldu
Konbuyu başlatan Gülcan ibo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülcan ibo

Nidanın Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Oturduğum yerde birden Kan indi çok hemde 5/6 pet doldurur şekilde 12/13 haftalık gebelik 3 gündür hastanedeyim yatış verdiler kanım durdu şuan ama önüm kurumadi kahverengi leke akıntı oluyor bi yerim agrimiyor bebegin kalbi atiyormus böyle bişey yaşayan oldu mu acaba😐
Canım benimde olmuştu kanamam iğne ve ilaç vermişti doktorum şuan 17 haftalığız çok şükür geçti

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Oturduğum yerde birden Kan indi çok hemde 5/6 pet doldurur şekilde 12/13 haftalık gebelik 3 gündür hastanedeyim yatış verdiler kanım durdu şuan ama önüm kurumadi kahverengi leke akıntı oluyor bi yerim agrimiyor bebegin kalbi atiyormus böyle bişey yaşayan oldu mu acaba😐
Bende oldu canım düşük teylikse geçirmişsin kahve rengi leke eski kandiyor doktorlar 35 haftalıgım bn den hala geliyor doğum yapana ladar gelir kahve rengi leke

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Hastanedeyim zaten 3 gündür yatış verdiler kanamam kesildi kahverengi lekeler geliyor ultrason bebek normal dedi rahimda kanama gözükmüyormus kalp atışı da iyidi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaa öylemi 😔 inşallah bişey olmaz kısmet 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaa öylemi 😔 inşallah bişey olmaz kısmet 😔

İğne vurdu kalcamdan 9/10 tane serum taktılar progestan veriyorlar sabah akşam 🥰
İyi bakalim kuzum inşallah bir şey olmaz 🤲🏻

Gülcan ibo

Kayıtlı Üye
rank
Ben yaşadım kızımda 12 hafta civarlarında aşırı derecede kanama oldu namaz kılarken 3 gün hastanede yattım bu bebek düşer dediler parça gelirse hemşire çağır dediler evdede 3 ay yattım şimdi kızım 6 yaşında Rabbim ömür verdiği sürece korkma hiç bir şey olmaz dua et 🤲🤲🤲 Rabbim sana bağışlasın sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🤲🥰
Çok sevindim yaa allah Bagislasin size inşallah 😔düşük yaşamam 3 aylık olucaz büyümüştür şimdi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar