Kanama sonrası proluton depot igne iyi gelir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nurti tarafından oluşturulan Kanama sonrası proluton depot igne iyi gelir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,413 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kanama sonrası proluton depot igne iyi gelir mi
Konbuyu başlatan Nurti
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nurti

Nurti

Kayıtlı Üye
rank
9 haftalık hamileyim dün gece bianda yoğun bı şekilde kanamam oldu acile gittik bebek kalp atışı ve kese iyiydi pruluton iğne vurdular .başına gelen oldumu neden bu kadar yoğun kanama olur ki bı anda iğne korurmu bebeği şuan leke tarzında kaldı kanama

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
9 haftalık hamileyim dün gece bianda yoğun bı şekilde kanamam oldu acile gittik bebek kalp atışı ve kese iyiydi pruluton iğne vurdular .başına gelen oldumu neden bu kadar yoğun kanama olur ki bı anda iğne korurmu bebeği şuan leke tarzında kaldı kanama
Ben çok yasâdım progestan kullanyorum cogu kanamda bebege hcbise olmuyor merak etme icini rahat tut hele benm yasadgm kanamalqrda hani görsen kesin gtti derdin okadar çok ama bebgime bse olmadi

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Geçmiş olsun canım

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun cnm umarım sıkıntı olmaz .. cnm iğne iyi kanamayı durdurmuş sonuçta . Doktorun başka iğne ve ilaç vermedi mi vermediyse iste ve düzenli kullan bol bol uzan iş yapma ağırlık taşıma .. cnm kanama nedenin ne bilmiyorum belki ağırlık taşımış olabilirsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben çok yasâdım progestan kullanyorum cogu kanamda bebege hcbise olmuyor merak etme icini rahat tut hele benm yasadgm kanamalqrda hani görsen kesin gtti derdin okadar çok ama bebgime bse olmadi
Dünyaya gelmek varsa nasipte bı şekilde gelir maşallah 🧿 benim yengemde öyleydi sürekli kanama olurdu iğnelerle bebeği tuttu resmen şuan kızı 3 yaşında

Nurti

Kayıtlı Üye
rank
Çok iyi dinleniyodum.evdeydim hep bianda oldu hiç anlamadım ama.inanil.qz.korktum.dedimki gitti yavrum bu kanamaya yaşamaz dedim sonra işte kelp atışı duyuldu kesede kanama bile gözükmedi Dr da sebebini bilemedi ilk 3 ay olur dedi bide vajinadan baktı biraz canım yandı ama bişey olmadı .

Sonikiüç

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 6 haftalık dün bi anda kanama oldu ayaga kalktığımda fiskirdi resmen. Aklım gitti hemen gittik acile çok şükür kalp atışını duyduk aynı şekilde bir iğne ve fitil olarak Protestan verdi doktor. Allah bebislerimize sağlık versin 🙏

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben o iğneden hala kullanyorum haftada bı kez vuruluyo

Nurti

Kayıtlı Üye
rank
Kendi Dr unu.bilgilendirdim şuan kahverengi leke tarzı kaldı kan Dr um kırmızı olursa gel dedi şimdilik bişey yok dedi ama.korkusu yetti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar