Kanama var 😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zanazarina tarafından oluşturulan Kanama var 😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 413 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kanama var 😥
Konbuyu başlatan Zanazarina
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anneadayı

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
Mrb güzel anneler bugün afedersiniz yanmam var. Eğilince sanki düşük yapacağım gibi oluyor abdest almada afedersiniz zorlanıyorum doktora gittim muayene etti hic kanama yok dedi eve geldim abdest sirasinda yine hafif leke leke görüyorum. Çok yanmam var 13 haftalığım cevaplarinizi bekliyorum tşk ederim 😖😥

Anneadayı

Kayıtlı Üye
rank
Mrb güzel anneler bugün afedersiniz yanmam var. Eğilince sanki düşük yapacağım gibi oluyor abdest almada afedersiniz zorlanıyorum doktora gittim muayene etti hic kanama yok dedi eve geldim abdest sirasinda yine hafif leke leke görüyorum. Çok yanmam var 13 haftalığım cevaplarinizi bekliyorum tşk ederim 😖😥
15. Haftada aynısını bende yaşadım canım doktor kanama yok diyor eve geliyorum kan geliyordu daha sonra özele göründüm plesanta rahim ağzına düşmüş dedi 3 haftalık iğne ve progestan yazdı ilişkiyi yasakladı 2-3 hafta içerisinde düzene girdi tek bir doktora gitme böyle durumda

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar