Kanama ve kesenin görünmemesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilek tarafından oluşturulan Kanama ve kesenin görünmemesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 914 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kanama ve kesenin görünmemesi
Konbuyu başlatan Dilek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek

Dilek

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sabah kanamam geldi acile gttik hemen bebek yok kesede yok tekrar beta istedi 2230 düşük boş gebelik falan yoktur demi doktor 2 gün sonra tekrar gel dedi birşey olmaz demi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sabah kanamam geldi acile gttik hemen bebek yok kesede yok tekrar beta istedi 2230 düşük boş gebelik falan yoktur demi doktor 2 gün sonra tekrar gel dedi birşey olmaz demi
Geçmiş olsun canım daha küçük olduğu için görünmemiş olabilir. Ben ilk öğrendiğimde 5 haftalıktı 7768 çıkmıştı değerim 5 haftada kese bile anca görünüyor seninki küçük demek daha. Anca görünür merak etme iyi düşün iyi olsun bi daha gittiğinde görürsünüz inşallah 🙏

Dilek

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım daha küçük olduğu için görünmemiş olabilir. Ben ilk öğrendiğimde 5 haftalıktı 7768 çıkmıştı değerim 5 haftada kese bile anca görünüyor seninki küçük demek daha. Anca görünür merak etme iyi düşün iyi olsun bi daha gittiğinde görürsünüz inşallah 🙏
İnşallah ya kesin sonucu yarın söylerim diyor doktor çok korkuyorum üzülüyorum .

M

Mammarouge

Guest
Kimyasal gebelik sadece kan değerlerinde hamile değerleri olması durumu oluyor aynı normal gebelik gibi belirtiler gosteriyor. Kan değerleri normal gebelikte çıkarken kimyasal gebelikte günden gune düşüyor. Üzülecek ya da korkulacak bir şey yok canım kadınlarin %80i yaşarmış bu durumu ama farketmezmis. Sen de üzülme ben kimyasal gebelikten bir ay sonra hamile kalmıştım Allah yardımcın olsun🤗🤗

Ş

Şirin seven

Guest
Aynen canım benim 6 haftalik bana dediler kese boş görünüyor ama dün gördüm çok şükür iyi

Tüm sayfalar yüklendi.