Sorum var Kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bebeyimin annesi tarafından oluşturulan Kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 211 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kanama
Konbuyu başlatan Bebeyimin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
7 haftalik hamileyim ve kanamam var lutfen lutfen dua edin😔😔😔😔😔😔
Rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin canım korkma sitres yaparsan daha çok artar Allah korusun. Benim de ilk haftalarda kanamam oluyordu ama çok şükür Bi sıkıntı olmadı kucağıma aldım sağsalim kızımı. Yani yerleşme kanaması olabilir canım bide kız çocuklarında kanama illa olur derler sen içini ferah tut iyi düşün iyi olsun. Bol bol dinlen ağır iş yapma ani hareket yapma kanaman durana kadar dinlen ❤️😘

Rovşane.

Kayıtlı Üye
rank

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Rabbim sağ salim evladını kucağına almayı nasip etsi inşallah kuzum aallahin izniyle birşey olmuyacak korkma bizede haber ver🤲🤲🤲🤲

Bebeyimin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar şimdi iyiyim ilac falan atdim iyiyim kanamam cok deyildi fakat ilac atdiktan sonra beyaz akinti oluyor korkulu bir seymi? Simdi birazdan doktora gidicem doktordan gelince yine size haber veririm canlarim

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar şimdi iyiyim ilac falan atdim iyiyim kanamam cok deyildi fakat ilac atdiktan sonra beyaz akinti oluyor korkulu bir seymi? Simdi birazdan doktora gidicem doktordan gelince yine size haber veririm canlarim
İnsallah kötü bisey yoktur merak etme canım içini ferah tut iyi düşün iyi olsun canım benim mutlaka bizede haber et Rabbim korkduna ugratmasin 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.