Sorum var Kanama

• Konbuyu başlatan Taze anne adayı
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Taze anne adayı tarafından oluşturulan Kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 492 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kanama
Konbuyu başlatan Taze anne adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12
T

Taze anne adayı

Guest
Merhaba annelerim, 8 haftalık gebeyim ve bugün iç çamaşırımı ıslatacak kadar kanamam oldu. Çok yoğun oldu diyemem ama beni korkutmaya yetti. Sonrasında kahverengi leke olarak gelmeye başladı ve durdu. Şuan hiç bir şey yok. Aynı durumu yaşayan oldu mu bilgilendirme yaparsanız çok mutlu olurum🙏

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba annelerim, 8 haftalık gebeyim ve bugün iç çamaşırımı ıslatacak kadar kanamam oldu. Çok yoğun oldu diyemem ama beni korkutmaya yetti. Sonrasında kahverengi leke olarak gelmeye başladı ve durdu. Şuan hiç bir şey yok. Aynı durumu yaşayan oldu mu bilgilendirme yaparsanız çok mutlu olurum🙏
Yerleşme kanaması desem sanki fazla gelmiş düşük desem sancılı olur bir doktora gidip kontrol ettirmen daha sağlıklı olur bence inşallah kötü birşey yoktur düşük tehliken varsa bile ilaçlarla kontrol altına alırlar inşallah gitmişsindir doktora

Doktora gitmişsindir inşaAllah canım son durumun nedir?hamilelikte her hangi bir kanama dahi olsa normal olmaz muhakkak kontrol edilmeli tedavisini olmalı düşük tehlikesi olabilir çünkü

Rabiangnz1

Kayıtlı Üye
rank
Benim 6 haftalikken yoğun kahverengi leke geldi bende çok korkmustum acile gittim myom var dendi düşük tehlikem var ama şuan şükür 11. Haftaya girdik. Kanama hiç olmadı sen yinede bi acile git için rahat etsin. Umarım düşük olmamıştır

T

Taze anne adayı

Guest
Yerleşme kanaması desem sanki fazla gelmiş düşük desem sancılı olur bir doktora gidip kontrol ettirmen daha sağlıklı olur bence inşallah kötü birşey yoktur düşük tehliken varsa bile ilaçlarla kontrol altına alırlar inşallah gitmişsindir doktora
Gittim çok şükür bir sıkıntı yok yinede doktor her ihtimale karşı ilaç verdi. İlişkiden kaynaklı bir kanama olabileceğini söyledi. Çok teşekkür ediyorum cevap için🙏

T

Taze anne adayı

Guest
Doktora gitmişsindir inşaAllah canım son durumun nedir?hamilelikte her hangi bir kanama dahi olsa normal olmaz muhakkak kontrol edilmeli tedavisini olmalı düşük tehlikesi olabilir çünkü
Gittim ve çok şükür her şey yolunda dedi doktor yinede ilaç verdi her ihtimale karşı. Teşekkür ediyorum🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar