Kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Burcuu tarafından oluşturulan Kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,173 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kanama
Konbuyu başlatan Burcuu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Burcuu

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
2 gündür hastanedeyim eve geldim sancım başladı 34.5 günlük hamileyim hafif Bi kan gördüm az önce saat 9 dan beri sancı çekiyorum sizce nişan bozulmuşmudur yada neden olmuştur kan çok açık renk 1 damla bişey

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
2 gündür hastanedeyim eve geldim sancım başladı 34.5 günlük hamileyim hafif Bi kan gördüm az önce saat 9 dan beri sancı çekiyorum sizce nişan bozulmuşmudur yada neden olmuştur kan çok açık renk 1 damla bişey
Geçmiş olsun canım kanama nişan olabilir evet ama sancın varsa doğum başlamış olabilir bekleme git bence küçük daha bebeğin

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebek kanala her an girebiliyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sancıların ne sıklıkla oluyor takip ediyor musun?
Sürekli olan sancım var şiddeti fazla değil ara ara şiddetli oluyo ve sürekli lavobaya gidiyorum dakika da 1

Aynen acılma yoksa suni sancı verirler hayırlısı olsun canım Allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin
Amin canım Allah razı olsun cümlemize nasip etsin inşallah

Aynen acılma yoksa suni sancı verirler hayırlısı olsun canım Allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin
Amin canım Allah razı olsun cümlemize nasip etsin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.