Kanda belli olmayıp sonradan hamile olduğunu öğrenen var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde gizemm35 tarafından oluşturulan Kanda belli olmayıp sonradan hamile olduğunu öğrenen var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,290 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kanda belli olmayıp sonradan hamile olduğunu öğrenen var mı?
Konbuyu başlatan gizemm35
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Kadermuhammet

Kayıtlı Üye
rank
Gebelik belirtileri olup kanda hamileliği çıkmayan var mı ?
Benim basima geldi şuan 6 haftalik ve 4 gün hamileyim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

10/08kan verdim teste yaptim negatif cikti 19/08 sabah uyandim asiri derecede göğüslerim agriyordu dedim bir teste yapım karnimda çok agriyordu yaptim positif cikti hemen acile gittim kan aldilar 1214 deydi hcg oranim

gizemm35

Kayıtlı Üye
rank

10/08kan verdim teste yaptim negatif cikti 19/08 sabah uyandim asiri derecede göğüslerim agriyordu dedim bir teste yapım karnimda çok agriyordu yaptim positif cikti hemen acile gittim kan aldilar 1214 deydi hcg oranim
Bnm 3 ay boyunca çkmadı kanda
Elif kpln ne kadar zaman sonra testi yenilediniz başka belirtiniz varmiydi o zamana kadar ?

Elif kpln ne kadar zaman sonra testi yenilediniz başka belirtiniz varmiydi o zamana kadar ?
Bu gün kan testi yaptırdım kan değerim 1.20 çıktı fakat hamilelik belirtilerim fazlasıyla var özellikle sağ kasığımda ağrı ve batmalar im oluyor . Ne yapsam bilemedim 😌

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar