Karın Ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Karın Ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 715 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karın Ağrısı
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
11 haftalık olduk çok şükür ama çok fazla karın ağrım var doktora gidip gitmemek arasında kalıyorum sürekli doktora da gitmek istemiyorum ilk düşüğümden kaynaklı ne yapmam gerek bilmiyorum normalde 1 hafta sonra kontrolüm var ❤️

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
11 haftalık olduk çok şükür ama çok fazla karın ağrım var doktora gidip gitmemek arasında kalıyorum sürekli doktora da gitmek istemiyorum ilk düşüğümden kaynaklı ne yapmam gerek bilmiyorum normalde 1 hafta sonra kontrolüm var ❤️
Geçmiş olsun canım çok şiddetliyse git ama değilse ve kanaman lekelenmen yoksa korkma. İlk zamanlar oluyor o ağrılar rahim büyüyor bebek yerleşiyor ondan kaynaklı olabiliyor. Önemli bişey değildir umarım. Sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah 🙏

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım çok şiddetliyse git ama değilse ve kanaman lekelenmen yoksa korkma. İlk zamanlar oluyor o ağrılar rahim büyüyor bebek yerleşiyor ondan kaynaklı olabiliyor. Önemli bişey değildir umarım. Sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah 🙏
Yok çok şükür ne kanama ne de lekenme yok ama durmak bilmeyen bir ağrı olduğu için artık korkmaya başladım ilk bebeğim düşük olunca korku sarıyor insanın içini tabi😊 çok teşekkür ederim güzel dileklerin için Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın herkes sağlıkla alsın kucağına

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Yok çok şükür ne kanama ne de lekenme yok ama durmak bilmeyen bir ağrı olduğu için artık korkmaya başladım ilk bebeğim düşük olunca korku sarıyor insanın içini tabi😊 çok teşekkür ederim güzel dileklerin için Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın herkes sağlıkla alsın kucağına
Dediğim gibi kötüysen bi git canım öyle dedim diye şey yapma ben o mesuliyeti almayayım üstüme öncesinde bi düşüğün varsa daha dikkatli olman lazım tabi rabbim bi daha yaşatmaz inşallah 🙏rica ederim canım benim amin inşallah 🙏🥰

Dilem1

Kayıtlı Üye
rank
Sakın es geçme kuzu doktpr birşey yok desın, normal desin evine gelırsın ama gıtmezsen için içini yer oda stres falan yani, Allah korusun kötüden 🤗

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Öncesinde düşük olduğu için doktora git senden bebeğin den önemli değil içini ferah tut inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.